Flaem 4NEB Pneumaticko-pístový inhalátor

Zdravotnické prostředky

Značka: FLAEM
Odolný a výkonný kompresor Flaem 4NEB si poradí se všemi druhy léčebných roztoků při astmatu, alergiích, nachlazení či jiných onemocněních dýchacích cest (CHOPN).
Skladem na e-shopu
1 190

O produktu

50141021

Kompresorový inhalátor, na který se může spolehnout celá rodina, to je Flaem 4NEB! Nejmodernější, odolný a výkonný kompresor si poradí se všemi druhy léčebných roztoků při astmatu, alergiích, nachlazení či jiných onemocněních dýchacích cest (CHOPN). Suspenze pevných částic a/nebo kapek tekutiny vstupují do dýchacích cest ústy a nosem a přicházejí do styku s hrtanem, hrdlem, průdušnicí a konečně dosahují do plic. Zde pronikají do průduškové sliznice a alveolů. Způsob a místo účinku těchto částic závisí na jejich velikosti (MMAD). Kompreson Flaem 4NEB nabízí možnost volby ze 4 velikostí částic:

  • částice větší než 7 µm (nebulizér v poloze 0) pro horní dýchací cesty, vysoká rychlost nebulizace
  • částice větší než 5 µm (nebulizér v poloze 1) pro ošetření tracheobronchiální oblasti
  • částice mezi 3 a 4 µm (nebulizér v poloze 2) pro bronchiální ošetřen
  • částice mezi 2 a 3 µm (nebulizér v poloze 3), lék dosáhne alveoly

banner

Ergonomické silikonové masky pro dospělé i děti

Nebulizér RF9 se může používat s náustkem, maskou Soft Touch pro dospělé a děti nebo silikonovými maskami pro novorozence. Masky jsou vyrobené z materiálu bez ftalátů a BPA, lze je mýt v teplé vodě nebo v myčce na nádobí. Vyčistěte je před každým použitím a po každém použití. Příslušenství dezinfikujte ponořením do roztoku o obsahu 60 % vody a 40 % bílého octa. Důkladně opláchněte vodou a osušte.

Hlavní vlastnosti:

  • kompresorový inhalátor pro dospělé i děti
  • 4 režimy velikosti částic
  • bohaté příslušenství
  • hygienické použití (možnost mýt a dezinfikovat příslušenství)

Složení

Balení obsahuje: kompresor, nebulizér RF9, náustek, Soft Touch maska ​​pro dospělé, Soft Touch dětská maska, 1,7 m vzduchová hadice, 1,5 m napájecí kabel skrytý v pouzdře, 1 vzduchový filtr.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.