Flaem NebulAir+ Pneumaticko-pístový inhalátor

Zdravotnické prostředky

Značka: FLAEM
Odolný a výkonný kompresor Flaem NebulAir+ si poradí se všemi druhy léčebných roztoků při astmatu, alergiích, nachlazení či jiných onemocněních dýchacích cest (CHOPN).
Skladem na e-shopu
3 090

O produktu

50141019

Kompresorový inhalátor, na který se může spolehnout celá rodina, to je Flaem NebulAir+! Odolný a výkonný kompresor si poradí se všemi druhy léčebných roztoků při astmatu, alergiích, nachlazení či jiných onemocněních dýchacích cest (CHOPN). Vyznačuje se nízkou hlučností a kvalitním zpracováním. Výkonný motor a ergonomické silikonové masky zajistí bezpečné a pohodlné používání, které zvládnou děti i starší osoby. Součástí inhalátoru je praktická přihrádka na veškeré příslušenství, a rovněž kabel je možné uložit do zadní části krytu. Díky speciální rukojeti se inhalátor snadno přenáší, a je tak vhodným pomocníkem i na cesty.

Vzduch k inhalaci odebíraný zvenku je filtrovaný přes kvalitní filtr

Inhalační terapie s nebulizátorem Flaem je efektivní a pohodlná. Speciální ventil umožňuje podání léku pouze v inhalační fázi, což ušetří polovinu inhalovaného roztoku, který jinak při nepřetržitém provozu přichází vniveč. Využít můžete manuální nastavení inhalace špičkou prstu (finger tip), kterou regulujete vypouštění páry, čímž optimalizujete inhalaci a zabráníte plýtvání lékem. Vzduch vháněný do přístroje prochází přes kvalitní filtr, takže je použití přístroje maximálně hygienické. Přístroj je možné také dezinfikovat, což zajišťuje dlouhou životnost.

Ergonomické silikonové masky pro dospělé i děti

Masky, které jsou součástí balení, jsou přizpůsobené tvaru tváře dospělého i dítěte. Pro nejmenší pacienty je mnohdy inhalace pomocí nebulizéru jediným řešením nemocí dýchacích cest – stačí, aby dítě klidně dýchalo a inhalátor se již postará o vše ostatní. K dispozici máte i koncovku na nosní inhalaci. Masky jsou vyrobené z materiálu bez ftalátů a BPA, lze je mýt v teplé vodě nebo v myčce na nádobí. Vyčistěte je před každým použitím a po každém použití. Příslušenství dezinfikujte ponořením do roztoku o obsahu 60 % vody a 40 % bílého octa. Důkladně opláchněte vodou a osušte.

Hlavní vlastnosti:

  • kompresorový inhalátor pro dospělé i děti
  • ústní i nosní maska
  • ventil pro inhalaci pouze při nádechu
  • manuální regulace inhalace
  • hygienické použití (možnost mýt a dezinfikovat příslušenství)

Složení

Balení obsahuje: F2000, dvě masky na dotek, náustek, nosní koncovka, vzduchová trubice, náhradní filtry, nebulizér RF7 Dual Speed ​​​​Plus.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.