Registrovaný léčivý přípravek

Flalgo 140 mg 7 náplastí

Značka: FLALGO

Náplast určená k místní léčbě méně závažných bolestivých stavů postihujících klouby, svaly, šlachy a vazy. Pro dospělé a dospívající od 16 let.

415
Doprava zdarma

O produktu: Flalgo 140 mg 7 náplastí

50107747

Úvod

Flalgo snižuje bolest a tlumí zánět. Používá se k místní krátkodobé léčbě méně závažných stavů postihujících klouby, svaly, šlachy a vazy.  Léčivou náplast mohou používat dospělí a dospívající od 16 let.


Dávkování

Používejte 1 náplast denně po dobu maximálně 7 dní. Náplast neaplikujte na porušenou pokožku, na rány a otevřená poranění. Nemá být používána při koupání nebo sprchování. Používejte pouze prodyšné obvazy.


Složení

Léčivou látkou je diclofenacum epolaminum 180 mg odpovídající diclofenacum natricum 140 mg (1 % m/m). Dalšími složkami jsou želatina, povidon (K90), sodná sůl heparinu, nekrystalizující sorbitol 70%, kaolin, oxid titaničitý (E171), propylenglykol, methylparaben (E218), propylparaben (E216), dihydrát dinatrium-edetátu (E385), kyselina vinná, dihydroxyaluminium-glycinát, sodná sůl karmelosy, natrium-polyakrylát, butandiol, polysorbát 80, parfém (propylenglykol, benzyl-salicylát, fenethylalkohol, amy cinnamal, hydroxycitronellal, fenethyl-fenylacetát, cinnamyl-acetát, benzylacetát, terpineol, cinnamylalkohol, cyklamen-aldehyd), čištěná voda a podklad z netkaného polyesteru.


Upozornění

Přípravek Flalgo obsahuje polypropylenglykol, který může způsobit podráždění pokožky a methylparaben nebo propylparaben, které mohou způsobovat alergické reakce (pravděpodobně zpožděné). Nevystavujte se působení přímého slunečního světla a světla ze solária po dobu nejméně jednoho dne po odstranění náplasti pro snížení rizika fotosenzitivity (zvýšená citlivost kůže na slunce).

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.