Doplněk stravy

Flex Code Premium Hyaluron + Kolagen 500 ml

Značka: FLEX CODE

Kloubní výživa v tekuté formě s kolagenem, chondroitinem a glukosamin sulfátem. Flex Code Premium Hyaluron + Kolagen je vhodný pro aktivní osoby – sportovce i těžce pracující.

949

Cena za 100 ml: 189,80 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Flex Code Premium Hyaluron + Kolagen 500 ml

50129779

Úvod

Komplexní kloubní výživa v tekuté formě. Flex Code Premium Hyaluron + Kolagen 500 ml obsahuje 5 aktivních látek ve vysokých dávkách. Doplněk stravy s kolagenem, chondroitinem a glukosamin sulfátem je vhodný pro muže a ženy v dospělém věku, aktivní osoby – sportovce i těžce pracující, profesionální sportovce i seniory.

Aktivní složky přípravku Flex Code Premium Hyaluron + Kolagen

  • hydrolyzovaný kolagen (typ II) – kolagen, který prošel procesem zvaný hydrolýza, byl rozštěpen na menší části – kolagenové peptidy tak, aby se maximalizovala absorpce tělem
  • nízkomolekulární kyselina hyaluronová Hyamaxs molekulární váhou 8000-50000 daltonů: kyselina hyaluronová se nachází v celém těle, také v kostech a chrupavce, a jejím hlavním úkolem je zadržování vody, jako nízkomolekulární kyselina hyaluronová se označuje látka s méně než 1 000 000 daltonů (1 MDa)
  • glukosamin sulfát:glukosamin je sloučenina vytvořená z řetězců cukrů a bílkovin, která se přirozeně nachází v chrupavce kloubů a příznivě ovlivňuje metabolické děje probíhající v chrupavce
  • chondroitin sulfát: chondroitin je chemická látka, která se nachází v kloubní chrupavce, váže vodu a dává chrupavce pružnost
  • MSM– je zdrojem organické síry, která je důležitou stavební látkou bílkovin a kolagenu v našem těle

Dávkování

Užívejte 2x denně 10 ml s jídlem nebo po jídle. Můžete rozpustit ve 250 ml vody. Doporučená doba podávání je 3 měsíce. Poté se doporučuje vysadit na 14 dní a kůru opakovat. Udržovací dávka: 1x denně 10 ml. Balení 500 ml vystačí na 25 dní. Po otevření uchovejte na chladném místě při teplotě 5-7 ºC a spotřebujte do 2 měsíců.


Složení

Voda, glukosamin sulfát 2KCI, MSM, chondroitin sulfát (z hovězí chrupavky), příchuť tutti frutti, přichuť medu, emulze z limetky, rybízový koncentrát, citronový koncentrát, hydrolyzovaný kolagen (typ II), kyselina citrónová (kyselina), nízkomolekulární kyselina hyaluronová, sorbát draselný (konzervant), sukralóza (sladidlo), steviolglykosidy (sladidlo). Složení v denní dávce 20 ml: Glukosamin sulfát 2 KCI 1500 mg, MSM 1200 mg, Chondroitin sulfát (z chrupavky hovězí) 1200 mg, Hydrolyzovaný kolagen (typ II) 200 mg, Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný) 8-50 kDa 90 mg.


Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy! Nevhodné pro osoby se zvýšenou citlivosti na jednotlivé složky. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.