Folandrol 30 sáčků

Doplněk stravy

Folandrol je doplněk stravy pro muže s myo-inositolem, kyselinou listovou, L-karnitinem, L-argininem a selenem, který přispívá k normální tvorbě spermií.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

509

Cena za 1 kus: 17 Kč

Dočasně nedostupné

O produktu

50135919

Doplněk stravy pro muže s obsahem myo-inositolu, kyseliny listové, L-karnitinu, L-argininu a antioxidantů. Folandrol je určený k péči o mužské reprodukční zdraví v období, kdy pár plánuje početí potomka. Obsahuje selen, který podporuje správnou spermatogenezi a vitamin E, který přispívá k ochraně před oxidativním stresem. Přípravek je vhodný v případě zvýšené potřeby anebo při nedostatku těchto látek.

Hlavní vlastnosti

  • selen přispívá k normální tvorbě spermií
  • vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem
  • bez lepku, bez laktózy

Dávkování

Obsah sáčku rozpusťte ve slenici vody (200 ml vody) a vypijte. Folandrol se může užívat kdykoliv v průběhu dne. Doporučená dávka je 1x denně 1 sáček, pokud lékař nerozhodne jinak. Optimální doba podávání je alespoň 2-3 měsíce.

Složení

Sacharóza 1911,5 mg, myo-inositol 1000 mg, L-karnitin 30 mg, L-arginin 30 mg, vitamín E 30 mg (DL- alfa-tokoferyl-acetát), kyselina listová 200 μg, kyselina citronová 0,2 mg, selen (selenicitan sodný) 55 μg, emulgátory: estery sacharózy 40 mg, sladidla: acesulfam K 15 mg, aspartam 15 mg, barviva: beta-karoten 20 mg, protihrudkující látka: oxid kremicitý 5 mg, kyselina listová 0,2 mg.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Folandrol není vhodný pro děti do 12 let a pro pacienty trpící fenylketonurií. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.