Kosmetika

Foligain Cestovní sada proti padání vlasů pro muže

Značka: FOLIGAIN

Foligain Cestovní sada proti padání vlasů pro muže obsahuje vlasovou péči s obsahem Trioxidilu, blokátory DHT a bioaktivními látkami, které revitalizují a stimulují vlasové folikuly.

839
Doprava zdarma

O produktu: Foligain Cestovní sada proti padání vlasů pro muže

50132418

Úvod

Šampon, kondicionér a sérum s obsahem Trioxidilu + blokátorů DHT – dihydrotestosteronu. Foligain Cestovní sada proti padání vlasů pro muže přináší zkušební velikost přípravků pro kompletní vlasový rituál – vysoce účinný šampon, výživný, ​​lehký kondicionér a koncentrované sérum s obsahem bioaktivních látek, které revitalizují a stimulují vlasové folikuly.

Jak přípravky Foligain působí?

 • podporují rychlý opětovný růst vlasů
 • oslabeným vlasům vrací sílu a objem
 • příznivě působí na vlasovou pokožku

Aktivní látky

 • trioxidil ‒ regenerační komplex s trojitým účinkem pro růst vlasů a viditelné výsledky
 • blokátory dihydrotestosteronu ‒ ovlivňují smršťování vlasových folikulů a zkrácení fáze růstu vlasů zapříčeněné dihydrotestosteronem
 • biotin, arginin HCl, threonin a jiné silné extrakty ‒ zásobují pokožku hlavy živinami a pečují o její rovnováhu
 • hydrolyzovaný sójový protein ‒ revitalizuje pokožku a zaceluje i velmi poškozené vlasy, zlepšuje jejich vzhled a texturu, obnovuje je a vyživuje
 • moisture-lock technologie ‒ uzamyká živiny uvnitř vlasu
 • jojobový olej ‒ hloubkově hydratuje pokožku

Složení

Foligain Šampon proti padání vlasů pro muže: 2% trioxidil, blokátory dihydrotestosteronu, biotin, arginin HCl, threonin a jiné silné extrakty, moisture-lock technologie, jojobový olej, hydrolyzovaný sójový protein, olivový olej. Foligain Kondicionér proti padání vlasů pro muže: 2% trioxidil, blokátory dihydrotestosteronu, biotin, arginin HCl, threonin a jiné silné extrakty, moisture-lock technologie, hydrolyzovaný sójový protein. Foligain Sérum proti padání vlasů pro muže: 10% trioxidil, blokátory dihydrotestosteronu, biotin, arginin HCl, threonin a jiné silné extrakty, hydrolyzovaný sójový protein, moisture-lock technologie, lopuchový olej, Aloe vera.


Použití

 • Foligain Šampon proti padání vlasů pro muže: Vetřete do mokrých vlasů a masírujte pokožku hlavy po dobu 1-2 minut. Nechte šampon působit další 3-4 minuty, a poté vlasy důkladně opláchněte. Po umytí vlasů použijte stimulující kondicionér Foligain. Pro dosažení optimálních výsledků aplikujte minimálně 3-5x týdně.
 • Foligain Kondicionér proti padání vlasů pro muže: Vetřete do umytých, ještě vlhkých vlasů a masírujte pokožku hlavy po dobu 60 sekund, poté vlasy důkladně opláchněte. Používejte po každém mytí šamponem Foligain. Pro dosažení optimálních výsledků aplikujte 3-5x týdně.
 • Foligain Sérum proti padání vlasů pro muže: 1x denně aplikujte 4 nástřiky přímo na vlasovou pokožku a jemně masírujte konečky prstů 3-5 minut. Následně nechte působit minimálně 4 hodiny nebo do dalšího mytí vlasů. Po použití si vždy umyjte ruce. Pro dosažení optimálních výsledků aplikujte minimálně 3-5x týdně.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.