Frida Mom Zklidňující pěna s výtažky z vilínu 147 ml

Kosmetika

Značka: FRIDA MOM
Frida Mom Zklidňující pěna s výtažky z vilínu šetrně pečuje o intimní partie po porodu  a poskytuje okamžitou úlevu přesně tam, kde potřebujete.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
465

O produktu

50132336

Dopřejte si po porodu jemnou, ale přesto důkladnou péči o intimní partie, která je pro nekomplikované hojení poporodních poranění nejdůležitější. Frida Mom Zklidňující pěna s výtažky z vilínu pomáhá nejen po porodu, ale také na hemoroidy a zklidňuje celou oblast poševní hráze. Pěna obsahuje přírodní výtažky z vilínu, heřmánku a vitamín E. Velmi rychle se vstřebá a díky obsaženým zklidňujícím ingrediencím, které mají chladivý efekt, urychluje hojení bolavých míst po porodu

Hlavní vlastnosti

  • šetrná péče podporuje hojení poranění intimních partií
  • chladivý efekt, který během chvilky pomůže zmírnit otoky
  • rychle se vstřebá do poraněných míst hráze a konečníku

Složení

Aktivní složka: 50 % výtažku z vilínu, heřmánek.

Použití

Pěnu aplikujte na vložku či zklidňující vlhčený ubrousek. Rychle se vstřebává do poraněných míst, ne do vložky. Tip: Pokud chcete docílit ještě většího chladícího efektu, vložte pěnu před použitím na chvíli do lednice.

Upozornění

Pěna je určena pouze pro vnější užití. Zamezte kontaktu s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou. V případě, že se stav nezlepší během 7 dní, přestaňte pěnu používat a kontaktujte svého lékaře.

O značce

Profimed zaujímá významnou příčku v oblasti péče o zdraví. Základním stavebním kamenem konceptu Profimed Baby se při jeho vzniku stala švédsko-americká, odborníky oceňovaná, značka pomůcek pro děti Fridababy. V roce 2021 udělala další veliký krok na své cestě pomáhat nejen dětem, ale i rodičům. Zachovala si svůj originální pohled na mateřství a vstoupila do segmentu péče o maminky pod značkou Frida Mom.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.