Frida Mom Zklidňující vlhčené ubrousky s výtažky z vilínu 24 ks

Hygienická pomůcka

Značka: FRIDA MOM
Frida Mom Zklidňující vlhčené ubrousky s výtažky z vilínu šetrně pečují o intimní partie po porodu, pomáhají omezit otoky a podporují regeneraci intimních partií.
Skladem na e-shopu
345

O produktu

50132335

Dopřejte si po porodu jemnou, ale přesto důkladnou péči o intimní partie, která je pro nekomplikované hojení poporodních poranění nejdůležitější. Frida Mom Zklidňující vlhčené ubrousky s výtažky z vilínu šetrně pečují o intimní partie po porodu, pomáhají omezit otoky a podporují regeneraci intimních partií. Ubrousky obsahují přírodní výtažky z vilínu, heřmánku a vitamín E. Bez parfemace.

Hlavní vlastnosti

  • pomáhají omezit otoky a urychlují hojení poporodních poranění
  • zklidňující chladivý efekt poskytuje okamžitou úlevu 
  • velikost přizpůsobena na míru poporodním vložkám

Složení

Obsah balení: 24 vlhčených ubrousků. Aktivní složka: 50 % výtažku z vilínu a heřmánek.

Použití

Jsou dostatečně velké, takže zakryjí celou mateřskou vložku a uzdravující ingredience se dostanou přesně na ta místa, která to potřebují. Tip: Pokud chcete docílit ještě většího chladícího efektu, vložte ubrousky před použitím na chvíli do lednice.

Upozornění

Ubrousky jsou určeny pouze pro vnější užití. Zamezte kontaktu s očima. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou. V případě, že se stav nezlepší během 7 dní, přestaňte ubrousky používat a kontaktujte svého lékaře.

O značce

Profimed zaujímá významnou příčku v oblasti péče o zdraví. Základním stavebním kamenem konceptu Profimed Baby se při jeho vzniku stala švédsko-americká, odborníky oceňovaná, značka pomůcek pro děti Fridababy. V roce 2021 udělala další veliký krok na své cestě pomáhat nejen dětem, ale i rodičům. Zachovala si svůj originální pohled na mateřství a vstoupila do segmentu péče o maminky pod značkou Frida Mom.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.