Potraviny a nápoje

Fromin Kojenecká voda 1 l

Značka: FROMIN
5.0

Fromin Kojenecká voda je přírodní, nízkomineralizovaná pramenitá voda, jejíž celková mineralizace je na spodní hranici rozpětí normy určené pro kojeneckou vodu.

25

Cena za 1 litr: 25,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Fromin Kojenecká voda 1 l

50101559

Úvod

Fromin Kojenecká voda je určena zejména pro ohrožené skupiny - děti a seniory s poměrně přísnými kritérii pro její definování. Tato kritéria jsou daná nejenom zákonnou normou, ale především rozpětím součtu minerálů obsažených ve vodě, výškou pH a způsobem stáčení.

Cesta vody Fromin začíná v době ledové (přibližně před 15 000 lety), v období horského zalednění severních Čech, kdy začala voda z tajících ledovců prosakovat do podzemí. Díky svému neprosákavému nadloží je tato voda chráněná před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Voda z doby ledové neprotekla žádným zařízením na úpravu vody, takže je stále stejnou „vodou z doby ledové“ a splňuje požadavky pro zařazení do nízkomineralizovaných vod.

Složení:

Kationty (mg/l): Na 2,6; K 1,4; Ca 76; Mg 2,7. Anionty (mg/l): Cl 1,5; SO4 9,3; NO3 <2,0; F <0,2; HCO3 202. Rozpuštěné látky: 210 mg/l.

Použití:

Fromin Kojenecká voda je vhodná pro každého bez rozdílu věku, hlavně pro těhotné, ženy, děti a seniory. Vodu můžete jen tak popíjet nebo z ní připravovat kojeneckou stravu. Skladujte v temném a chladném prostředí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.