Frontline TRI-ACT psi 5-10 kg spot-on 1 pipeta

Veterinární léčivý přípravek

Značka: FRONTLINE
Hubí a zároveň odpuzuje blechy, klíšťata a další bodavý hmyz. Zajistí až 4týdenní ochranu. Je určen pro psy od 5 do 10 kg.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
229

O produktu

50090465

Přeje si Váš pes podrbat? Ano, ale jen za ušima, protože trable s obtěžujícím hmyzem jsou pryč! Frontline Tri-Act chrání před klíšťaty a blechami a zároveň má repelentní účinek. Je navržený tak, aby byl efektivní při všech venkovních aktivitách, na procházkách v parku či v lese i při dovádění u rybníka. Účinné složení poskytuje až 4týdenní ochranu proti blechám, klíšťatům, komárům a dalším parazitům. Přípravky Frontline jsou nositeli ocenění Nejdůvěryhodnější značka roku 2019. Frontline Tri-Act S je určen pro psy od 5 do 10 kg.

Pro klid a pohodu Vašeho psa 

  • Frontline Tri-Act je účinný proti blechám
  • eliminuje více než 90 % klíšťat
  • působí na krev sající mouchy
  • odpuzuje flebotomy a komáry
  • s repelentním účinkem

Pro jakého psa je přípravek určen?

Frontline Tri-Act je možné použít u psů starších 8 týdnů a s hmotností větší než 2 kg. U nižších váhových kategorií (<2 kg) a štěňat mladších než 8 týdnů doporučujeme k ochraně proti klíšťatům a blechám použít Frontline Spray.


Dávkování

  • Držte pipetu ve svislé poloze směrem od Vás a odstřihněte hrot pipety nůžkami.
  • Rozhrňte srst zvířete mezi lopatkami, kde se zvířata nemohou olízat, poté umístěte hrot pipety na kůži.
  • Obsah pipety aplikujte přímo na kůži na dvě místa, kde se pes nemůže olízat. Tato místo jsou na bázi krku před lopatkami a uprostřed krku mezi lebeční bází a lopatkami.
  • Jakmile je místo podání suché, můžete manipulovat se svým mazlíčkem jako obvykle. Počkejte 48 hodin, než Vaše zvíře vykoupete nebo ho pustíte do vody.
  • Interval mezi jednotlivými aplikacemi by měl být nejméně 4 týdny.

Složení

Přípravek Frontline Tri-Act obsahuje účinné látky fipronil a permethrin, jejichž kombinace hubí a zároveň odpuzuje parazity. Pipeta obsahuje: Fipronilum 67,6 mg, Permethrinum 504,8 mg.

Může dojít k nežádoucím vedlejším účinkům?

Vzhledem k tomu, že účinná látka se vstřebává jen v zanedbatelné míře, je bezpečnost přípravku velmi vysoká. Výskyt nežádoucích vedlejších účinků je mimořádně vzácný. Pokud máte podezření na nežádoucí reakci na přípravek, obraťte se na svého veterináře.

Upozornění

UDRŽUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ! Zabraňte kontaktu přípravku s očima zvířete. Zvláštní opatření určené osobám, které podávají léčivý přípravek zvířatům. Tento přípravek může způsobit podráždění sliznice a očí. Vyhněte se proto kontaktu tohoto přípravku s ústy a očima. Zvířata nebo osoby, u nichž je známa přecitlivělost na insekticidy nebo alkohol, by neměly přijít do kontaktu s Frontline Tri-Act. Dbejte na to, aby nedošlo ke kontaktu prstů s obsahem. Pokud k němu dojde, omyjte si ruce vodou a mýdlem. V případě náhodného zásahu oka opatrně vypláchněte oko čistou vodou. Po použití si umyjte ruce. Nemanipulujte s ošetřenými zvířaty a zamezte dětem hrát si s nimi, dokud aplikovaný přípravek nezaschne. Doporučuje se proto neošetřovat zvířata během dne, ale brzy zvečera, a nedovolit čerstvě ošetřeným zvířatům spát s jejich vlastníky, zvláště dětmi. Nekuřte, nepijte ani nejezte během aplikace přípravku. Nepoužívejte u koček!

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.