Drogerie

Frosch Baby Hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů EKO 500 ml

Značka: FROSCH
  • Hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů Frosch Baby EKO s rozprašovačem použijte na přebalovací pulty, jídelní židličky nebo omyvatelné hračky.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
125

O produktu: Frosch Baby Hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů EKO 500 ml

50139393

Úvod

Hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů Frosch Baby EKO s praktickým rozprašovačem vyčistí dětské doplňky, jako jsou přebalovací pulty, jídelní židličky nebo omyvatelné hračky. Přípravek s přírodním složením obsahuje provitamin B5, má neutrální pH 5,5 a je velmi šetrný ke všem materiálům. Navíc se v přírodě snadno odbourává a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obal produktu pochází ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu, díky tomu nevzniká plastový odpad. Dermatologicky testováno. Vegan.

Hlavní vlastnosti:

  • spolehlivě vyčistí dětské potřeby
  • bez parfemace
  • ekologická volba

O značce

Značka Frosch se zrodila v Německu jako ekologický průkopník v roce 1986. Jejím cílem je šetrný přístup k životnímu prostředí prostřednictvím ekologických alternativ běžných čisticích prostředků. Firma ve své továrně využívá přírodní a obnovitelné zdroje energie a vodu z vlastní studny. Všechny produkty jsou maximálně šetrné, ale i velmi účinné. Jak je to možné? Povrchově aktivní látky v produktech jsou rostlinného původu, a proto se rychle a zcela biologicky odbourají. Přípravky neobsahují fosfáty, boráty nebo formaldehydy. Obaly produktů jsou vyrobeny z recyklátu a jsou opětovně recyklovatelné. Značka má certifikace EU Ecolabel, EMAS III a LEED Platinum.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.