Drogerie

Frosch Baby Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo EKO 750 ml

Značka: FROSCH

Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo Frosch Baby EKO zanechává prádlo dokonale měkké a hebké na dotek. Ohleduplné k citlivé pokožce.

109
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Frosch Baby Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo EKO 750 ml

50139391

Úvod

Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo Frosch Baby EKO dodává textiliím jemnost a zanechává je dokonale měkké a hebké na dotek. Přírodní složení s výtažkem z heřmánku je velmi ohleduplné i k citlivé pokožce. Během máchacího cyklu odstraňuje zbytky pracího prostředku. Gel neobsahuje barviva, konzervanty a vyhovuje i reaktivní pleti se sklonem k atopii. Navíc se v přírodě snadno odbourává a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obal produktu pochází ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu, díky tomu nevzniká plastový odpad. Dermatologicky testováno. Vegan.

Hlavní vlastnosti:

  • zanechává měkké a hebké prádlo
  • šetrné k citlivé pokožce dětí
  • ekologická volba

Použití

Máchadlo nepoužívejte přímo na prádlo, ale nalijte do přihrádky na aviváže. Doporučené dávkování na 4–5 kg suchého prádla: 25 ml pro měkké prádlo, 35 ml pro extra měkké prádlo. Máchadlo vystačí na 30 dávek. Víčko má objem 40 ml.


O značce

Značka Frosch se zrodila v Německu jako ekologický průkopník v roce 1986. Jejím cílem je šetrný přístup k životnímu prostředí prostřednictvím ekologických alternativ běžných čisticích prostředků. Firma ve své továrně využívá přírodní a obnovitelné zdroje energie a vodu z vlastní studny. Všechny produkty jsou maximálně šetrné, ale i velmi účinné. Jak je to možné? Povrchově aktivní látky v produktech jsou rostlinného původu, a proto se rychle a zcela biologicky odbourají. Přípravky neobsahují fosfáty, boráty nebo formaldehydy. Obaly produktů jsou vyrobeny z recyklátu a jsou opětovně recyklovatelné. Značka má certifikace EU Ecolabel, EMAS III a LEED Platinum.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.