Frosch Baby Mycí prostředek na dětské potřeby EKO 500 ml

Drogerie

Značka: FROSCH
Mycí prostředek na kojenecké a dětské potřeby Frosch EKO perfektně vyčistí veškeré dětské vybavení a nádobí. Odstraní zaschlé zbytky mléka, šťáv a dalších pokrmů.
Skladem na e-shopu
95

O produktu

50139394

Mycí prostředek na kojenecké a dětské potřeby Frosch EKO perfektně vyčistí veškeré dětské vybavení a nádobí. Odstraní zaschlé zbytky mléka, šťáv a dalších pokrmů a beze zbytku se oplachuje. Přípravek je velmi šetrný k miskám, lahvičkám nebo dudlíkům. Složení s neutrálním pH neobsahuje barviva ani vonné oleje. Navíc se v přírodě snadno odbourává a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obal produktu pochází ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu, díky tomu nevzniká plastový odpad. Dermatologicky testováno. Vegan.

Hlavní vlastnosti:

  • důkladne čistí dětské nádobí
  • šetrný ke všem materiálům
  • ekologická volba

Použití

Nalijte 4 ml prostředku (cca jedno lehké stlačení lahve) do 5 litrů vody. Při silném znečištění aplikujte přímo neředěný prostředek.

O značce

Značka Frosch se zrodila v Německu jako ekologický průkopník v roce 1986. Jejím cílem je šetrný přístup k životnímu prostředí prostřednictvím ekologických alternativ běžných čisticích prostředků. Firma ve své továrně využívá přírodní a obnovitelné zdroje energie a vodu z vlastní studny. Všechny produkty jsou maximálně šetrné, ale i velmi účinné. Jak je to možné? Povrchově aktivní látky v produktech jsou rostlinného původu, a proto se rychle a zcela biologicky odbourají. Přípravky neobsahují fosfáty, boráty nebo formaldehydy. Obaly produktů jsou vyrobeny z recyklátu a jsou opětovně recyklovatelné. Značka má certifikace EU Ecolabel, EMAS III a LEED Platinum.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.