Drogerie

Frosch Baby Prací prostředek na kojenecké prádlo EKO 1500 ml

Značka: FROSCH
5.0

Prací prostředek na kojenecké prádlo Frosch Baby EKO perfektně odstraňuje nečistoty z dětského prádla a zároveň je velmi šetrný k jemné a citlivé pokožce.

245
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Frosch Baby Prací prostředek na kojenecké prádlo EKO 1500 ml

50139392

Úvod

Prací prostředek na kojenecké prádlo Frosch Baby EKO perfektně odstraňuje nečistoty z dětského prádla a zároveň je velmi šetrný k jemné a citlivé pokožce. Účinné složení s přírodními výtažky z heřmánku zatočí s odolnými skvrnami na bílém a barevném prádle. Poradí si s fleky od mléka, kaší, příkrmů i zeleninových a ovocných šťáv. Prací gel neobsahuje barviva, konzervanty a vyhovuje i reaktivní pokožce se sklonem k atopii. Navíc se v přírodě snadno odbourává a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obal produktu pochází ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu, díky tomu nevzniká plastový odpad. Dermatologicky testováno. Vegan.

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale odstraňuje skvrny od jídla
  • šetrný k citlivé pokožce
  • ekologická volba

Použití

Prací gel dávkujte podle stupně zašpinění prádla a tvrdosti vody. Při měkké vodě dávkujte: 32 ml pro slabé, 50 ml pro střední a 69 ml pro silné znečištění. Při středně tvrdé vodě dávkujte: 50 ml pro slabé, 69 ml pro střední a 92 ml pro silné znečištění. Při tvrdé vodě dávkujte 69 ml pro slabé, 92 ml pro střední a 100 ml pro silné znečištění. Toto doporučené dávkování platí pro 4,5 kg suchého prádla.


Upozornění

H319 – Způsobuje vážné podráždění očí. P102 – Uchovávejte mimo dosah dětí. P305+P351+P338 – PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 – Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. P501 – Odstraňte obsah/obal v souladu s místními předpisy.


O značce

Značka Frosch se zrodila v Německu jako ekologický průkopník v roce 1986. Jejím cílem je šetrný přístup k životnímu prostředí prostřednictvím ekologických alternativ běžných čisticích prostředků. Firma ve své továrně využívá přírodní a obnovitelné zdroje energie a vodu z vlastní studny. Všechny produkty jsou maximálně šetrné, ale i velmi účinné. Jak je to možné? Povrchově aktivní látky v produktech jsou rostlinného původu, a proto se rychle a zcela biologicky odbourají. Přípravky neobsahují fosfáty, boráty nebo formaldehydy. Obaly produktů jsou vyrobeny z recyklátu a jsou opětovně recyklovatelné. Značka má certifikace EU Ecolabel, EMAS III a LEED Platinum.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.