Drogerie

Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou EKO 500 ml

Značka: FROSCH
  • Čistič na kuchyně Frosch s přírodní sodou EKO důkladně vyčistí i odolné nečistoty a zaschlou mastnotu v kuchyni na téměř všech omyvatelných plochách v domácnosti.
89

O produktu: Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou EKO 500 ml

50139356

Úvod

Čistič na kuchyně Frosch s přírodní sodou EKO důkladně vyčistí i odolné nečistoty a zaschlou mastnotu v kuchyni na téměř všech omyvatelných plochách v domácnosti. Čistič na bázi přírodní sody účinně rozpouští mastnotu, odstraňuje odolné skvrny, zapečené jídlo a zanechává příjemnou svěží vůni. Je vhodný k čištění sporáku, grilu, mikrovlnné trouby aj. Důkladně myje, pohlcuje pachy, zanechává čistotu a brilantní lesk. Můžete jej používat v blízkosti potravin např. při čištění linky. Obal produktu pochází ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu, díky tomu nevzniká plastový odpad. Obsah všech přípravků Frosch se v přírodě snadno odbourává a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Vegan.

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale odstraňuje nečistoty
  • příjemně voní 
  • ekologická volba

Použití

Uzávěr rozprašovače otočte doleva tak, aby symbol pro otevření směřoval vzhůru. Nastříkejte na znečištěnou plochu, nechte krátce působit, utřete vlhkým hadříkem a následně vysušte suchým hadrem. Nepoužívejte na neošetřené dřevo, voskované a olejované povrchy.


O značce

Značka Frosch se zrodila v Německu jako ekologický průkopník v roce 1986. Jejím cílem je šetrný přístup k životnímu prostředí prostřednictvím ekologických alternativ běžných čisticích prostředků. Firma ve své továrně využívá přírodní a obnovitelné zdroje energie a vodu z vlastní studny. Všechny produkty jsou maximálně šetrné, ale i velmi účinné. Jak je to možné? Povrchově aktivní látky v produktech jsou rostlinného původu, a proto se rychle a zcela biologicky odbourají. Přípravky neobsahují fosfáty, boráty nebo formaldehydy. Obaly produktů jsou vyrobeny z recyklátu a jsou opětovně recyklovatelné. Značka má certifikace EU Ecolabel, EMAS III a LEED Platinum.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.