Doplněk stravy

Fytopharma Melaton tobolky pro dobrý spánek 30 ks

Značka: FYTOPHARMA
  • Doplněk stravy s obsahem meduňky, dobromyslu a levandule. Meduňka má relaxační účinky, pozitivně ovlivňuje usínání. Dobromysl podporuje duševní výkon a spolu s levandulí příznivě působí na spánek.
149

Cena za 1 kus: 5 Kč

O produktu: Fytopharma Melaton tobolky pro dobrý spánek 30 ks

50048682

Úvod

Tobolky s obsahem rostlinných extraktů z meduňky, dobromyslu a levandule, které pomáhají navodit kvalitní spánek. Meduňka přispívá k uklidnění a duševní a fyzické pohodě, podporuje usínání a přispívá ke zdravému spánku. Dobromysl zlepšuje kvalitu spánku. Levandule přispívá k optimálnímu uvolnění a lepšímu spánku.

Hlavní vlastnosti:

  • meduňka podporuje kvalitní relaxaci a spánek
  • dobromysl přispívá ke zdravému spánku
  • levandule podporuje uvolnění, relaxaci a klidný spánek

Dávkování

1 - 2 tobolky denně, při potížích s usínáním užít cca hodinu před spaním. Spolknout celé, zapít malým množstvím tekutiny. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.


Složení

1 kapsle obsahuje 100 mg suchého extraktu z natě levandule a dobromysli, 100 mg suchého extraktu z natě meduňky a 100 mg suchého extraktu z chmele. Pomocné látky: uhličitan hořečnatý (látka protispékavá), želatina, barviva E133, E104 a E171.


Upozornění

Výrobek není určen pro děti do 12 let. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávání: Skladovat v uzavřeném obalu, při teplotě 15-25 ° C, chránit před přímým slunečním zářením a sálavým teplem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.