Zdravotnické prostředky

Gyntima Probio Forte vaginální čípky 10 ks

Značka: GYNTIMA
5.0

Vaginální čípky s Tea Tree olejem pro pravidelnou a dlouhodobou péči o zdravé prostředí pochvy. Vhodné při výtoku, užívání antibiotik, po pohlavním styku.

255
Doprava zdarma

O produktu: Gyntima Probio Forte vaginální čípky 10 ks

50114924

Úvod

Gyntima Probio Forte jsou vaginální čípky vhodné pro pravidelnou a dlouhodobou péči o zdravé prostředí pochvy. Vytvářejí živnou půdu pro laktobacily a zabezpečují jejich optimální rozmnožování. Obsažený Tea Tree olej pomáhá v boji s infekcemi.

Kdy vaginální čípky Probio Forte oceníte?

  • při užívání antibiotik a jiných prostředků, které ničí bakterie
  • při výtoku, při používání antikoncepčních tablet anebo při nitroděložním tělísku
  • v případech mírné bakteriální vaginitidy a mykotických infekcí, kdy jsou účinnou fyziologickou eliminací těchto infekcí
  • po návštěvě koupaliště
  • po pohlavním styku

Složení

Lactosum, acidum lacticum, proteose pepton, acidum folicum, extractum Salviae officinalis, Melaleuca alternifolia, PEG 32, PEG 20, polysorbatum 20, natrii chloridum, magnesii sulphas, benzalkonium chloride.


Použití

Vaginální čípky aplikujte 1x denně, nejlépe večer před spaním po dobu 10 dnů. Preventivně čípky aplikujte 2x týdně dlouhodobě.


Upozornění

V případě přecitlivělosti na některou ze složek čípků může dojít k mírnému lokálnímu podráždění sliznice, což se může projevit slabým pocitem pálení. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.