Doplněk stravy

Fytopharma Ginkgo + Hořčík na paměť 30 tobolek

Značka: FYTOPHARMA
  • Přípravek Fytopharma Ginkgo+Hořčík na paměť s obsahem extraktů z Ginkgo biloby, Parchy saflorové a Bakopy drobnolisté, které příznivě ovlivňují Vaši paměť. Doplněny vitaminem B6 a hořčíkem.
179

Cena za 100 g: 1 193 Kč

O produktu: Fytopharma Ginkgo + Hořčík na paměť 30 tobolek

50128939

Úvod

Potřebujete podpořit svou paměť? Přípravek Fytopharma Ginkgo+Hořčík na paměť obsahuje rostlinné extrakty (Ginkgo biloba, Parcha (Leuzea) saflorová, Bakopa drobnolistá), které jsou doplněny hořčíkem a vitaminem B6. Ginkgo biloba je nejstarší zachovaný dosud žijící druh stromu na světě (200 miliónů let). Jeho listy se užívají tisíce let v tradiční čínské medicíně.

Hlavní složky:

  • Ginkgo biloba pomáhá udržovat duševní i fyzické zdraví, paměť, kognitivní funkce, působí jako antioxidant, podporuje duševní rovnováhu, zlepšuje mikrocirkulaci krevního systému a periferní oběhový systém (oči, sluch)
  • Bakopa drobnolistá příznivě ovlivňuje kognitivní funkce, duševní zdraví, koncentraci a paměť
  • Parcha saflorová osvěžuje tělo a podporuje mentální zdraví
  • hořčík přispívá ke správné psychické činnosti, je nezbytný pro mentální funkce, výkonnost a energetický metabolismus těla, pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání a přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální činnosti svalů
  • vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a je důležitý pro správné fungování imunitního systému

Dávkování

Užívejte 1-2 tobolky denně. Spolkněte celé a zapijte větším množstvím tekutiny.


Složení

1 tobolka obsahuje 200 mg suchého extraktu ze směsi ginkgo biloba, parcha saflorová a bakopa drobnolistá a 200 mg hořčíku ve formě citronanu hořečnatého, vitamín B6. Pomocné látky: uhličitan hořečnatý (protispékavá látka), želatina.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ginkgo biloba může snižovat srážlivost krve. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.