GAMA Nosní odsavačka s nástavcem na vysavač 1 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: GAMA
GAMA Nosní odsávačka s nástavcem na vysavač slouží k odsátí nadměrného množství hlenu všech malých děti, které se ještě neumí samy vysmrkat.
Skladem na e-shopu
225

O produktu

50110497

Nepříjemná rýma dokáže naše malé ratolesti pěkně potrápit. Hleny, které se v nosní dutině hromadí, způsobují dětem dýchací obtíže a mohou vést k vážnějším komplikacím. Odstraněním přebytečného hlenu můžete vzniku dalších potíží hravě předejít. Zároveň tak děťátku krásně ulevíte od ucpaného nosu. GAMA Nosní odsávačka s nástavcem na vysavač slouží ke snadnému odsátí nadměrného množství hlenu všech malých dětí, které se ještě neumí samy vysmrkat. Odsávačku lze využít i jako manuální.

Hlavní vlastnosti:

  • pomáhá ulevit od ucpaného nosu
  • s nástavcem na vysavač
  • vhodná pro děti již od narození
  • v praktickém uzavíratelném boxu
  • lze použít i jako manuální

Aby se z malého problému nestal velký

Pravidelným odstraňováním infikovaných hlenů z nosu dítěte pomáháte předcházet případným dalším komplikacím, jakými jsou například záněty dutin nebo středního ucha. Spolykané hleny mohou působit miminku bolesti bříška, zvracení, případně průjem.


Složení

Ze zdravotně nezávadných materiálů vyrobených bez výjimky v EU. Bez skleněných částí a bez obsahu latexu a ftalátů. Je netoxická. Certifikována jako zdravotnický prostředek s označením CE. 

Hadičky mají optimální délku a průměr pro účinné odsávání a čištění, nosní hadička je navíc vybavena bezpečnostní koncovkou, kterou nelze zavést hlouběji do nosu, a proto nemůže být poraněna sliznice. 

Použití

Odsávání pomocí vysavače: nástavec odsávačky připojíme na vysavač a hadičku s bezpečnostní nosní koncovkou přiložíme k nosní dírce dítěte. Po zapnutí vysavače odsajeme hlen. Napojení na vysavač je řešeno univerzálním nástavcem použitelným pro všechny typy domácích vysavačů s výkonem do 1800 W.

Odsávání bez použití vysavače: nástavec nepoužijeme. Hadičku s nosní koncovkou přidržíme dítěti u nosu, hadičku s ústní koncovkou máme v ústech a odsáváme.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.