Kosmetika

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer samoopalovací kapky na obličej 30 ml

Značka: GARNIER
Produktová řada: Ambre Solaire

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer samoopalovací kapky na obličej s kyselinou hyaluronovou a kokosovou vodou vám zajistí bronzové opálení beze šmouh.

NAVÍC LORÉAL Paris masážní set Při nákupu produktů značek Loréal Paris, Garnier a Mixa nad 649 Kč získáte NAVÍC LORÉAL Paris masážní set za 0,01 Kč za 0,01 Kč. Akce platí do 15. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
305
Doprava zdarma

O produktu: Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer samoopalovací kapky na obličej 30 ml

50146210

Úvod

Přirozeně snědá pleť bez slunečních paprsků? Řešení je nasnadě! Samoopalovací kapky na obličej Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer vám postupně zajistí bronzové opálení na míru. Obsažená kyselina hyaluronová a kokosová voda podpoří hydrataci pleti. Smíchejte svůj hydratační krém s kapkami a těšte se na požadovaný výsledek.

Hlavní vlastnosti:

  • přirozené opálení beze šmouh
  • s kyselinou hyaluronovou
  • snadná aplikace

Použití

V dlani smíchejte 4-12 kapek s hydratačním krémem. Rovnoměrně rozetřete na obličej a krk. U linie vlasů a obočí rozetřete pomocí vatového tamponu. Množství kapek upravte dle intenzity opáleného tónu, kterého chcete dosáhnout. Pro intenzivnější opálení přidejte více kapek. Po použití si dobře umyjte ruce. Nepoužívejte v okolí očí. Nanášejte opatrně a přípravek rovnoměrně rozetřete. Pokud máte světlé nebo bílé vlasy, nenanášejte přípravek ke kořínkům a na obočí. Nedovolte, aby se přípravek dostal do kontaktu s oblečením. Přípravek neslouží k ochraně pokožky před sluncem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.