Garnier Skin Naturals PureActive slupovací maska proti černým tečkám 50 ml

Kosmetika

NAVÍC Garnier žabky vel. 39 Při nákupu produktů značek Garnier nebo Maybelline v minimální hodnotě 199 Kč získáte NAVÍC Garnier žabky vel. 39 za 0,01 Kč. Akce platí do 15. 8. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

149

O produktu

Černé tečky se stanou minulostí. Zajistěte své pleti svěží a krásný vzhled bez černých teček a ucpaných pórů. Vyzkoušejte slupovací masku proti černým tečkám, která zaručí viditelné výsledky již po čtyřech týdnech používání. Hned po první aplikaci bude pleť hebká a jemná. O měsíc později uvidíte podstatný úbytek černých teček a póry budou stažené.

Výsledek:

  • odstraňuje nečistoty
  • stahuje póry
  • viditelné výsledky již po 4 týdnech používání

Složení

Slupovací maska svým složením účinně bojuje proti výskytu černých teček. Odstraňuje nečistoty a stahuje póry. Obsahuje výtažek z aktivního uhlí přírodního původu a kyselinu salicylovou. Již po prvním použití budou póry čistší a pleť jemnější. Po čtyřech týdnech používání dojde k viditelné redukci černých teček. Póry budou stažené a méně viditelné.

Použití

Aplikujte pravidelně na odlíčenou čistou pleť se zaměřením na T-zónu (nos, čelo, brada). Naneste masku rovnoměrně na obličej a nechejte působit asi 20–30 minut. Maska mezitím důkladně zaschne. Poté ji směrem od brady nahoru opatrně sloupněte a zbylé části opláchněte vodou. Následně pokožku osvěžte pleťovým tonikem a aplikujte krém.