Gaspan 14 měkkých tobolek

Registrovaný léčivý přípravek

Značka: GASPAN
Gaspan 14 měkkých tobolek je léčivý přípravek určený k úlevě od trávicích potíží spojených s bolestí břicha, pocity plnosti a nadýmáním.
NAVÍC Pearls IC 10 kapslí Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Pearls IC 10 kapslí za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 1. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem u dodavatele
179

O produktu

50128676

Máte potíže s trávením, které se projevují plynatostí? Gaspan 14 měkkých tobolek je léčivý přípravek s obsahem mátové a kmínové silice, který je určený k úlevě od trávicích potíží spojených s pocity plnosti a nadýmáním. Tyto problémy se mohou projevovat bolestí břicha i mírnými křečemi. Měkké tobolky jsou chráněny enterosolventním obalem, který zajišťuje, aby se léčivá látka neuvolňovala předčasně. Proto je důležité tobolku spolknout vcelku bez kousání. Přípravek Gaspan je určen pro dospělé a dospívající od 12 let.

Hlavní vlastnosti:

  • léčivý přípravek při trávicích potížích
  • ulevuje při trávicích potížích spojených s nadýmáním a plynatostí
  • obsahuje kmínovou silici a silici máty peprné
  • v měkkých enterosolventních tobolkách
  • pro dospělé a dospívající od 12 let

Dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let: 2x denně 1 tobolka. Užívejte nejlépe ráno a v poledne minimálně 30 minut před jídlem. Tobolku spolkněte vcelku – nekousejte a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek se užívá do ústupu příznaků, obvykle po dobu 2 až 4 týdnů. Pokud příznaky přetrvávají po 2 týdnech léčby nebo se zhoršují, musíte se poradit s lékařem.

Složení

Jedna měkká enterosolventní tobolka obsahuje účinnou látku 90 mg Mentha x piperita L., aetheroleum (silice máty peprné) a 50 mg Carum carvi L., aetheroleum (kmínová silice). Další složky: Sukcinylovaná želatina, glycerol 85%, polysorbát 80, propylenglykol, glycerol-monostearát 40-55, kompolymer methakrylové kyseliny a ethylakrylátu (1:1) 30 % disperze, triacylglyceroly se středním řetězcem, natrium-lauryl-sulfát, tekutý nekrystalizující sorbitol, oxid titaničitý (E 171), žlutý oxid železitý (E 172); patentní modř V (E 131), chinolinová žluť (E 104).

Upozornění

Neužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. Není určeno pro děti do 12 let. Uchovávejte tento přípravek mimo dohled a dosah dětí.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.