Zdravotnické prostředky

GASTROTUSS 24 žvýkacích tablet

Značka: GASTROTUSS

Žvýkací tablety GASTROTUSS s obsahem alginátu a simetikonu pomáhají při gastroezofageálním refluxu. Zmírňují pálení žáhy, pocit napětí v břiše, říhání a dráždění na kašel.

179
Ušetříte 10%

Původní cena:  199 Kč  ·  sleva 20 Kč

Nejnižší cena před slevou: 199 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: GASTROTUSS 24 žvýkacích tablet

50141259

Úvod

Žvýkací tablety proti refluxu. GASTROTUSS pomáhá při pálení žáhy, pocitu cizího tělesa v krku, kyselém nebo zásaditém zvracení, zánětu nosohltanu, říhání, pocitu napětí v břiše, kašli a dysfonii (změna hlasu). Napomáhá hojení narušené sliznice hltanu a jícnu. Je určen k léčbě gastroezofageálního refluxu. GASTROTUSS obsahuje alginát hořečnatý a simetikon. Tablety zklidní podráždění, zaženou nepříjemný pocit pálení a dráždění na kašel, omezují nadýmání a říhání a mají regenerační účinky. Přípravek Gastrotuss tablety zkracuje dobu setrvání žaludečního obsahu v žaludku. Mohou ho užívat dospělí a děti od 12 let.

Účinné složky zdravotnického prostředku GASTROTUSS žvýkací tablety proti refluxu:

  • Algináty se získávají z mořských řas. Tvoří gelovou bariéru, která chrání jícen před podrážděním kyselým obsahem žaludku. Při refluxu se tak do jícnu nedostává kyselý obsah žaludku, ale pH neutrální gel tvořený alginátem.
  • Simetikon snižuje povrchové napětí a usnadňuje vstřebávání vzduchu, působí proti plynatosti.

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let užívají 1-2 tablety po hlavním jídle a před spaním. Žvýkací tablety můžete rozžvýkat, rozkousat nebo vycumlat v dutině ústní i zapít vodou a spolknout.


Složení

Alginát hořečnatý, simetikon, hydrogenuhličitan draselný, sorbitol, manitol, aroma, bezvodý fosforečnan vápenatý, kukuřičný škrob, oxid křemičitý, rostlinný stearan hořečnatý, sukralóza.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování, dodržujte způsob užívání. Vhodné pro dospělé a děti od 12 let věku. Těhotné a kojící ženy mohou přípravek užívat po poradě s lékařem. Doporučuje se užít tablety alespoň 1 hodinu před nebo po podání jakýchkoliv léků. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neobsahuje lepek a laktózu.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.