Zdravotnické prostředky

GASTROTUSS Sirup sáčky 20x20 ml

Značka: GASTROTUSS
  • GASTROTUSS Sirup s obsahem alginátu, simetikonu a D-panthenolu pomáhá při gastroezofageálním refluxu, zmírňuje pálení žáhy a pocit napětí v břiše. Pro dospělé a děti od 12 let.
379

O produktu: GASTROTUSS Sirup sáčky 20x20 ml

50129624

Úvod

Sirup proti refluxu v praktickém balení ve formě sáčků. GASTROTUSS pomáhá při pálení žáhy, pocitu cizího tělesa v krku, kyselém nebo zásaditém zvracení, zánětu nosohltanu, říhání, pocitu napětí v břiše, kašli, dysfonii (změna hlasu). Je určen k léčbě gastroezofageálního refluxu. GASTROTUSS® sirup obsahuje algináty, simetikon a D-panthenol. Mohou ho užívat dospělí a děti od 12 let, těhotné a kojící ženy.

Účinné složky GASTROTUSS Sirup sáčků:

  • Algináty se získávají z mořských řas. Tvoří gelovou bariéru, která chrání jícen před podrážděním kyselým obsahem žaludku. Při refluxu se tak do jícnu nedostává kyselý obsah žaludku, ale pH neutrální gel tvořený alginátem.
  • Simetikon snižuje povrchové napětí a usnadňuje vstřebávání vzduchu, působí proti plynatosti.
  • D-panthenol pomáhá regenerovat sliznici jícnu a hltanu.

Dávkování

Dospělí a děti nad 12 let užívají 1 sáček (20 ml) po hlavním jídle a před spaním, nedoporučí-li lékař jinak. Obsah sáčku vymáčkněte na lžíci nebo přímo do úst.


Složení

Alginát hořečnatý, simetikon, fruktóza, xantanová guma, med, D-Panthenol, tekutý extrakt z proskurníku lékařského a máku vlčího, oxid zinečnatý, jedlá soda, hydroxid sodný, methyl p-hydroxybenzoát, propyl p-hydroxybenzoát, přírodní ochucovadla, erythrosin (E127), čištěná voda.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování, dodržujte způsob užívání. Doporučuje se užít GASTROTUSS® sirup alespoň 1 hodinu před nebo po podání jakýchkoliv léků. Uchovávejte mimo dosah dětí. Neobsahuje lepek a laktózu.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.