Geladrink Ferritin 360 kapslí

Doplněk stravy

Značka: GELADRINK
Geladrink Ferritin je komplexní doplněk stravy s kolagenními peptidy, kolagenem typu I, II, III, železem a mědí v organické formě.
645

Cena za 100 g: 293 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50051312

Geladrink Ferritin je komplexní doplněk stravy s kolagenními peptidy, kolagenem typu I, II, III, železem a mědí v organické formě. Kolagenní peptidy Gelita® jsou enzymaticky naštěpené části kolagenu, který tvoří těla všech živočichů. Kolagen má velký význam pro strukturu a integritu našich těl, je přirozenou součástí pohybového aparátu, kostí, chrupavek a kloubů, podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především její pevnost a pružnost. Železo přispívá k normální tvorbě hemoglobinu a červených krvinekMěď přispívá k normálnímu transportu železa v těle a normální funkci imunitního systému, spolu s vitamínem E a selenem přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, transportu kyslíku v těle, přispívá k normální funkci imunitního systému. 

Komplex vitamínů a minerálů vhodný pro každého

Jód přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy, činnosti štítné žlázy a využití energie. Vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému a k udržování normálních kostí. VItamín C přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Vitamín B6, B12, kyselina listová přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu a normální funkci imunitního systému. Geladrink® FERRITIN je určen lidem s potřebou doplnění železa a mědi, ženám ve fertilním věku, gravidním i kojícím ženám, dětem od 3 let, dospívající mládeži, sportovcům a těžce fyzicky pracujícím. Minimální doba podávání by měla být alespoň 60 dní, optimum je 120 dní.

Hlavní vlastnosti:

  • kloubní výživa s kolagenními peptidy, kolagenem typu I, II, III, vitamínem C, antioxidanty, železem a mědí v organické formě
  • vitamín C přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek
  • vitamín E, selen a měď přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • železo přispívá k normální tvorbě hemoglobinu a červených krvinek, transportu kyslíku v těle, přispívá k normální funkci imunitního systému
  • vitamín D přispívá k normální funkci imunitního systému a k udržování zdravých kostí

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let: 6 kapslí - 2x denně nebo 12 kapslí 1x denně.
Děti od 3 do 12 let: 3 kapsle 2x denně nebo 6 kapslí 1x denně.
Užívejte 2 až 3 měsíce. Kúru je vhodné opakovat 3x ročně, započatou kúru nepřerušujte. 

Složení

Hydrolyzovaná kolagenní bílkovina (85 %), fruktóza (0,3 g v DD), kyselina: kyselina citronová, glukonan železnatý, vitamín C (L-askorbová kyselina), přírodní barvivo: beta-karoten, zelený čaj - extrakt, glukonan měďnatý, vitamín E (DL-α-tokoferyl-acetát), vitamín B12 (kyanokobalamin), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), jodid draselný, L-seleno-methionin, želatina, barvivo: oxidy a hydroxidy železa.

Upozornění

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Zdravá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou nezbytné. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí!  

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.