Geladrink broskev 360 kapslí

Doplněk stravy

Značka: GELADRINK
Geladrink je kloubní výživa ve formě tablet s kolagenními peptidy, kolagenem typu I, II, II, vitamínem C, vápníkem a hořčíkem. Vitamin C přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek.
Skladem na e-shopu
649

Cena za 100 kusů: 180 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50007126

Geladrink je kloubní výživa s kolagenními peptidy, kolagenem typu I, II, II, vitamínem C, vápníkem a hořčíkem. Vitamin C přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Kolagenní peptidy Gelita® jsou enzymaticky naštěpené části kolagenu, který tvoří těla všech živočichů. Kolagen má velký význam pro strukturu a integritu našich těl, je přirozenou součástí pohybového aparátu, kostí, chrupavek a kloubů, podmiňuje mechanické vlastnosti chrupavky, především její pevnost a pružnost. Vápník přispívá k normální činnosti svalů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk, a spolu s hořčíkem je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů.

Hlavní vlastnosti:

  • kloubní výživa s kolagenními peptidy, kolagenem typu I, II, II, vitamínem C, vápníkem a hořčíkem
  • vitamín C přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek
  • vápník a hořčík podporují normální stav kostí a zubů

Dávkování

Dospělí a děti od 12 let: 9 kapslí - 1x denně nebo 3 kapsle 3x denně.
Děti od 3 do 12 let: 3 kapsle 1x denně nebo 1 kapsle 3x denně.

Složení

Hydrolyzovaná kolagenní bílkovina (98,1 %), vitamín C (kyselina L-askorbová), chlorid vápenatý, oxid hořečnatý, aroma, želatina, barviva: beta-karoten, oxid titaničitý.

NH

Upozornění

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Zdravá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou nezbytné. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.