Good Gout BIO Citronová zvířátka 10m+ 80 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Pečené sušenky Good Gout citronová zvířátka jsou vhodné na doplnění stravy pro děti od ukončeného 10. měsíce věku. Učí děti jemné motorice a kousání.
Skladem na e-shopu
145

Cena za 100 g: 181 Kč

O produktu

50130501

Chcete dopřát vašemu děťátku zdravé mlsání nebo vylepšit jeho svačinku? Sáhněte po sušenkách Good Gout citronová zvířátka! Sušenky ve tvaru ohrožených zvířat skvěle padnou do malé dětské ručičky a učí vaše dítě nejen žvýkat a kousat nově se prořezávajícími zoubky, ale také trénují jemnou motoriku a koordinaci pohybů. Sušenky jsou ochucené, ale bez přidaného cukru, takže si váš malý strávník nebude zvykat na zbytečně sladkou chuť. Navíc jsou tyto lahodné sušenky baleny v pytlíčku po pěti kusech, takže se vám skvěle vejdou do kabelky nebo tašky u kočárku.

Hlavní vlastnosti:

  • chutné dětské sušenky od ukončeného 10. měsíce
  • BIO kvalita
  • tvary ohrožených zvířátek
  • ulevují v období růstu zoubků
  • v pytlíčku po 5 ks

Složení

65,6 % bio pšeničná mouka (LEPEK), 23,1 % bio koncentrát hroznové šťávy, 10,7 % bio slunečnicový olej, 0,5 % kypřící látky: hydrogenuhličitan sodný (E500ii), 0,1 % esenciální olej z bio citrónu, vitamín B1. Obsahuje lepek. Může obsahovat stopy OŘECHŮ (lískové ořechy, mandle) a VAJEC.

Upozornění

Při konzumaci nenechávejte dítě bez dozoru. Nebezpečí vdechnutí výrobku. Doporučujeme, abyste vašemu děťátku dali sušenky pouze pokud již umí sedět na vysoké dětské židli, je zvyklé jíst chléb a jídla obsahující kousky a má alespoň dva zuby. Je také nezbytné, aby vaše dítě sedělo vzpřímeně a bylo během jídla pod neustálým dohledem dospělého.

Skladujte na suchém místě. Po otevření spotřebujte do 5 dnů.. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a zacházení s výrobkem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.