Good Gout BIO Borůvková snídaně 6m+ kapsička 70 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Dobrota ze sladkého banánu a borůvek. Snídaně šampiónů je doplněna rostlinnými oleji a špetkou lněné a sezamové mouky.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

50

Cena za 100 g: 71 Kč

Dočasně nedostupné

O produktu

50119273

Ovocný příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 6. měsíce. Good Gout BIO Borůvková snídaně je dobrota ze sladkého banánu a borůvek. Snídaně šampiónů je doplněna rostlinnými oleji a špetkou lněné a sezamové mouky. Neobsahuje lepek.

Hlavní vlastnosti:

  • přirozená chuť v bio kvalitě
  • neobsahuje lepek
  • uzavíratelný obal

Složení

62 % bio banány, 24,5 % bio borůvky, 5 % bio citronová šťáva, voda, 3 % bio rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, řepkový, slunečnicový, lněný, konopný) a bio rybí olej, 1 % bio lněná mouka, 0,5 % bio sezamová mouka, koncentrát šťávy z bio citronů. Bez lepku. Alergeny: rybí olej; může obsahovat stopy ořechů. Pasterizováno. Tepelně upraveno. Výrobek ekologického zemědělství. Vyrobeno ve Španělsku.

Použití

Před otevřením dobře protřepejte. Můžete nalít do misky nebo přímo na lžičku. Dobrou chuť! Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 48 hodin.

Upozornění

Nenechávejte děti do 36 měsíců s víčkem bez dozoru. Nikdy nedávejte sáček do mikrovlnné trouby. Potravina pro zvláštní výživu. Vhodné pro kojence od ukončeného 6. měsíce, pokud váš lékař neurčí jinak. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a pro skladování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.