Good Gout BIO Ovesný dezert s jahodou a banánem 6m+ kapsička 90 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Ovocno-obilný příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 6. měsíce. Koktejl z voňavých jahod, sladkých banánů a ovesného mléka osvěžené kapkou citrónu.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

55

Cena za 100 g: 61 Kč

Dočasně nedostupné

O produktu

50119260

Ovocno-obilný příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 6. měsíce. Koktejl z voňavých jahod, sladkých banánů a ovesného mléka osvěžené kapkou citrónu. Přesnídávka v uzavíratelné kapsičce je konzervována pouze tepelnou úpravou. Obsahuje jen přirozeně se vyskytující cukry.

Hlavní vlastnosti:

  • přirozená chuť v bio kvalitě
  • neobsahuje přidané cukry
  • v uzavíratelném obalu

Složení

35 % bio ovesný nápoj, 31 % bio jahody, 30 % bio banány, 4 % bio ovesné vločky (lepek), koncentrovaná šťáva z bio citronů. Neobsahuje laktózu. Alergeny: obsahuje lepek. Pasterizováno. Tepelně upraveno. Výrobek ekologického zemědělství. Vyrobeno ve Španělsku.

Použití

Před použitím dobře protřepejte. Vylijte do misky nebo přímo na lžíci. Dobrou chuť! Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 48 hodin.

Upozornění

Nenechávejte děti do 36 měsíců s víčkem bez dozoru. Nikdy nedávejte sáček do mikrovlnné trouby. Potravina pro zvláštní výživu. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a pro skladování. Vhodné pro kojence od ukončeného 6. měsíce, pokud lékař neurčí jinak.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.