Ostatní příkrmy

Good Gout BIO Ovesný dezert s jahodou a banánem 6m+ kapsička 90 g

Značka: GOOD GOUT
5.0

Ovocno-obilný příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 6. měsíce. Koktejl z voňavých jahod, sladkých banánů a ovesného mléka osvěžené kapkou citrónu.

55

Cena za 100 g: 61,11 Kč

Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Good Gout BIO Ovesný dezert s jahodou a banánem 6m+ kapsička 90 g

50119260

Good Gout BIO Ovesný dezert s jahodou a banánem 6m+ kapsička 90 g

Good Gout BIO Ovesný dezert s jahodou a banánem (90 g)

Složení: 35 % bio OVESNÝ nápoj, 31 % bio jahody, 30 % bio banány, 4 % bio OVESNÉ vločky (LEPEK), koncentrovaná šťáva z bio citronů. Obsahuje LEPEK. Bez laktózy.

Alergeny jsou označeny VELKÝM PÍSMEM.

  • Obsahuje lepek
  • Bez laktózy
  • Dětská výživa od ukončeného 6. měsíce
Good Gout BIO Ovesný dezert s jahodou a banánem (90 g)

Good Gout učí děti správně jíst. Krátký seznam ingrediencí zaručí čitelnost chutí, což pomáhá vytvořit správné stravovací návyky. Všechny ingredience jsou organického původu, pro blaho našich dětí. A naší planety.

BIO

100% BIO

0 % PŘIDANÉHO CUKRU*

0 % PŘIDANÉHO CUKRU*

OBSAHUJE LEPEK

OBSAHUJE LEPEK

BEZ LAKTÓZY

BEZ LAKTÓZY

VHODNÉ PRO VEGANY

VHODNÉ PRO
VEGANY

ZNOVUZAVÍRATELNÉ BALENÍ

UZAVÍRATELNÉ BALENÍ


Použití

Před konzumací dobře protřepejte. Můžete nalít do misky nebo přímo na lžičku. Dobrou chuť! Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 48 hodin.

Vytvořeno odborníky na výživu a michelinským šéfkuchařem Christophem Hayem

Vytvořeno odborníky na výživu a michelinským šéfkuchařem Christophem Hayem

Kombinujeme nejnovější vědecké poznatky s vyhlášeným francouzským gurmánstvím. Receptury obsahují vždy jen minimum ingrediencí, díky čemuž se děti naučí rozpoznávat jednotlivé chutě a vytvoří si správné stravovací návyky.

O produkty Good Gout se stará tým z oddělení výživy Pasteurova institutu ve francouzském Lille, vedený doktorem Jeanem-Michelem Lecerfem, endokrinologem a odborníkem na výživu. Ten kuchaře zásobuje cennými radami a nejnovějšími vědeckými poznatky.

Good Gout je hrdým členem B-CORP

B-Corp je celosvětová komunita stejně smýšlejících společností hledajících rovnováhu mezi výrobou a ziskem. Good Gout splňuje přísné sociálně-environmentální normy a bere v úvahu dopady svého jednání na všechny zúčastněné strany: zaměstnance, obchodní partnery, zákazníky, společnost a životní prostředí.

* Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.

Upozornění

Potravina pro zvláštní výživu. Nenechávejte děti do 36 měsíců s víčkem bez dozoru. Nikdy nedávejte sáček do mikrovlnné trouby. Vhodné pro kojence od ukončeného 6. měsíce, pokud váš lékař neurčí jinak. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a pro skladování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.