Good Gout BIO Vanilkový jogurt s hruškou 6m+ kapsička 90 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Ovocný příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 6. měsíce. Bio fermentované mléko, vysoký podíl ovoce, výtažek z bio vanilky a trochu celozrnné rýžové mouky.
Skladem na e-shopu
65

Cena za 100 g: 72 Kč

O produktu

50119275

Ovocný příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 6. měsíce. Good Gout BIO Vanilkový jogurt s hruškou je bio fermentované mléko, vysoký podíl ovoce a výtažek z bio vanilky. Zahuštěno malou lžičkou celozrnné rýžové mouky. Neobsahuje lepek.

Hlavní vlastnosti:

  • přirozená chuť v bio kvalitě
  • neobsahuje lepek
  • uzavíratelný obal

Složení

50 % bio fermentované mléko, 34 % bio hrušky Williams, voda, 3,5 % bio celozrnná rýžová mouka, 1,9 % bio vanilkový extrakt, koncentrát šťávy z bio citronů. Bez lepku. Alergeny: obsahuje laktózu. Pasterizováno. Tepelně upraveno. Výrobek ekologického zemědělství. Vyrobeno ve Španělsku.

Použití

Před otevřením dobře protřepejte. Jogurt můžete nalít do misky nebo přímo na lžičku. Dobrou chuť! Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 24 hodin.

Upozornění

Nenechávejte děti do 36 měsíců s víčkem bez dozoru. Nikdy nevkládejte sáček do mikrovlnné trouby. Potravina pro zvláštní výživu. Vhodné pro kojence od ukončeného 6. měsíce, pokud váš lékař neurčí jinak. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a pro skladování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.