Good Gout BIO Mini rýžové koláčky s jablky 10m+ 40 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Rýžová kolečka z pufované bílé rýže ochucené jen šťávou z ovoce. První svačinku do ručičky si Vaše dítě zaručeně užije. Od ukončeného 10. měsíce.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
59 ušetříte 16 Kč

Původní cena 75 Kč, sleva 21%

Cena za 100 g: 148 Kč

O produktu

50119249

Rýžová kolečka z pufované bílé rýže ochucené jen šťávou z ovoce. Jídlo do ručičky patří mezi báječná dobrodružství prvního roku života a křupavou pochoutku s vůní jablek si Vaše dítě zaručeně užije. Pro malé děti a kojence od ukončeného 10. měsíce.

Hlavní vlastnosti:

  • přirozená chuť v bio kvalitě
  • neobsahuje přidané cukry
  • první jídlo do ručičky

Složení

84 % bio bílé rýže, 16 % koncentrátu šťávy z bio jablek, vitamín B1 a nic víc! Bez lepku. Alergeny: může obsahovat stopy sóji, mléka a sezamu. Výrobek ekologického zemědělství. Vyrobeno v Holandsku.

Upozornění

Potravina pro zvláštní výživu. Skladujte na suchém místě. Po otevření spotřebujte do 5 dnů. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a zacházení s výrobkem.

Upozornění: Při konzumaci nenechávejte dítě bez dozoru. Nebezpečí vdechnutí výrobku. Je vaše dítě připraveno na křupání? I když dítě o několik centimetrů povyrostlo, neznamená to, že je schopné jíst jako dospělý! Doporučujeme vám, abyste mu dali rýžové mini koláčky, pouze pokud již umí sedět na vysoké dětské židli, je zvyklé jíst chléb a jídla obsahující kousky a má alespoň dva zuby. Je také nezbytné, aby vaše dítě sedělo vzpřímeně a bylo během jídla pod neustálým dohledem dospělého.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.