Good Gout BIO Mrkev s farmářským kuřátkem 6m+ 190 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Zeleninovo-masový příkrm od ukončeného 6. měsíce. Bio brambory, sladká mrkev ochucená šťávou z klementinek a poctivé farmářské kuře.
89

Cena za 100 g: 47 Kč

O produktu: Good Gout BIO Mrkev s farmářským kuřátkem 6m+ 190 g

50119238

Zeleninovo-masový příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 6. měsíce. Bio brambory, sladká mrkev ochucená šťávou z klementinek a poctivé farmářské kuře – to je vyladěné menu pro jemné jazýčky. 1 kapsička = kompletní strava přizpůsobená dítěti. Neobsahuje lepek.

Hlavní vlastnosti:

  • suroviny v bio kvalitě
  • uzavíratelný obal
  • bez lepku

Složení

60 % bio mrkev, 13,5 % bio brambory, 10 % bio šťáva z klementinek, 8 % kuře z ekologického zemědělství, voda z vaření, 1 % bio extra panenský olivový olej. Tepelně upraveno. Sterilováno.

Použití

Nejlépe kapsičku ohřejete ve vodní lázni. Pro rychlejší přípravu vyprázdněte obsah sáčku do misky nebo jej otevřete a vložte přímo do mikrovlnné trouby. Zahřívejte 30 sekund při 750 W (dobu ohřívání přizpůsobte). Promíchejte, zkontrolujte teplotu a máte hotovo! Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 24 hodin.

Upozornění

Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a pro skladování. Potravina pro zvláštní výživu. Vhodné pro kojence od ukončeného 6. měsíce, pokud váš lékař neurčí jinak.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.