Good Gout BIO Banánové polštářky 8m+ 50 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Multicereální sušenky pro malé děti a kojence od ukončeného 8. měsíce. Báječná svačinka do ruky ze směsi obilovin a luštěnin.
Skladem na e-shopu
99

Cena za 100 g: 198 Kč

O produktu

50119252

Multicereální sušenky pro malé děti a kojence od ukončeného 8. měsíce. Good Gout BIO Banánové polštářky jsou báječnou svačinkou do ruky ze směsi obilovin a luštěnin. Malé křupavé sušenky s banánem obsahují kapku mléka a cukru méně než 1 g na jednu porci.

Hlavní vlastnosti:

  • suroviny v bio kvalitě
  • v uzavíratelném obalu
  • první jídlo do ručičky
  • minimum cukru
  • neobsahuje lepek

 


Složení

65 % bio rýžová mouka, 10 % bio cizrnová mouka, 7,5 % bio sušené plnotučné mléko, 6 % bio banánový prášek, 5 % bio quinoová mouka, 5 % bio pohanková mouka, organické přírodní aroma, vitamín B1. Bez lepku. Alergeny: obsahuje laktózu. Pufované. Pečené. Výrobek ekologického zemědělství. Vyrobeno v Itálii. Baleno v ochranné atmosféře.

Upozornění

Skladujte na suchém a chladném místě bez zápachů. Po otevření co nejdříve spotřebujte. Potravina pro zvláštní výživu. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a zacházení s výrobkem.

Upozornění: Při konzumaci nenechávejte dítě bez dozoru. Nebezpečí vdechnutí výrobku. Je vaše dítě připraveno na křupání? I když dítě o několik centimetrů povyrostlo, neznamená to, že je schopné jíst jako dospělý! Doporučujeme vám, abyste mu dali banánové polštářky, pouze pokud již umí sedět na vysoké dětské židli, je zvyklé jíst chléb a jídla obsahující kousky a má alespoň dva zuby. Je také nezbytné, aby vaše dítě sedělo vzpřímeně a bylo během jídla pod neustálým dohledem dospělého.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.