Good Gout BIO Ratatouille s quinou 6m+ 190 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Zeleninový příkrm od ukončeného 6. měsíce. Cuketa, rajčata, lilek a cibule + lehce křupavá quinoa s kapkou extra panenského olivového oleje.
Skladem na e-shopu
75

Cena za 100 g: 39 Kč

O produktu

50119239

Zeleninový příkrm pro malé děti a kojence od ukončeného 6. měsíce. Cuketa, rajčata, lilek a cibule + lehce křupavá quinoa s kapkou extra panenského olivového oleje. 1 kapsička = kompletní strava přizpůsobená dítěti. Neobsahuje lepek.

Hlavní vlastnosti:

  • suroviny v bio kvalitě
  • uzavíratelný obal
  • bez lepku

Složení

28,5 % bio cuketa, 18 % bio lilek, 16 % dužina z bio rajčat, 11 % bio rajčata, voda z vaření, 8 % bio cibule, 7 % bio quinoa, 1 % bio extra panenský olivový olej. Tepelně upraveno. Sterilováno.

Použití

Nejlépe kapsičku ohřejete ve vodní lázni. Pro rychlejší přípravu vyprázdněte obsah sáčku do misky nebo jej otevřete a vložte přímo do mikrovlnné trouby. Zahřívejte 30 sekund při 750 W (dobu ohřívání přizpůsobte). Promíchejte, zkontrolujte teplotu a máte hotovo! Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 24 hodin.

Upozornění

Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a pro skladování. Potravina pro zvláštní výživu. Vhodné pro kojence od ukončeného 6. měsíce, pokud váš lékař neurčí jinak.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.