Good Gout BIO Vanilková kolečka 10m+ 80 g

Ostatní příkrmy

Značka: GOOD GOUT
Cereální sušenky pro malé děti a kojence od ukončeného 10. měsíce. Obsahují šťávu z hroznů a minimum cukru, aby neublížily prvním zoubkům.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
109 ušetříte 28 Kč

Původní cena 137 Kč sleva 20%

Cena za 100 g: 136 Kč

O produktu

50119257

Cereální sušenky pro malé děti a kojence od ukončeného 10. měsíce. Good Gout BIO Vanilková kolečka přesně padnou do malé dětské ručky. Na rozdíl od jiných dětských sušenek obsahují mnohem méně cukru, aby neublížily prvním zoubkům.

Hlavní vlastnosti:

  • první jídlo do ručičky
  • obsahuje minimum cukru
  • 100% bio kvalita

Složení

64 % bio pšeničná mouka (lepek), 24,5 % bio koncentrát hroznové šťávy, 10,5 % bio slunečnicový olej, 0,5 % bio vanilkový extrakt, 0,5 % jedlá soda (E500ii), vitamín B1. Alergeny: obsahuje lepek. Může obsahovat stopy ořechů (lískové ořechy, mandle) a vajec). Pečené. Výrobek ekologického zemědělství. Vyrobeno v Německu.

Upozornění

Skladujte na suchém místě. Po otevření spotřebujte do 5 dnů. Potravina pro zvláštní výživu. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a zacházení s výrobkem.

Upozornění: Při konzumaci nenechávejte dítě bez dozoru. Nebezpečí vdechnutí výrobku. Je vaše dítě připraveno na křupání? I když dítě o několik centimetrů povyrostlo, neznamená to, že je schopné jíst jako dospělý! Doporučujeme vám, abyste mu dali banánové polštářky, pouze pokud již umí sedět na vysoké dětské židli, je zvyklé jíst chléb a jídla obsahující kousky a má alespoň dva zuby. Je také nezbytné, aby Vaše dítě sedělo vzpřímeně a bylo během jídla pod neustálým dohledem dospělého.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.