Ostatní příkrmy

Good Gout BIO Vanilková kolečka 10m+ 80 g

Značka: GOOD GOUT

Cereální sušenky pro malé děti a kojence od ukončeného 10. měsíce. Obsahují šťávu z hroznů a minimum cukru, aby neublížily prvním zoubkům.

119

Cena za 100 g: 148,75 Kč

Kupte ještě další produkty a získejte dopravu zdarma. 250 Kč

O produktu: Good Gout BIO Vanilková kolečka 10m+ 80 g

50119257

Good Gout BIO Vanilková kolečka 10m+ 80 g

Good Gout BIO Vanilková kolečka (80 g)

Složení: 64 % bio PŠENIČNÁ mouka, 24,5 % bio koncentrát hroznové šťávy, 10,5 % bio slunečnicový olej, 0,5 % bio vanilkový extrakt, 0,5 % jedlá soda (E500ii), vitamín B1. Obsahuje LEPEK. Může obsahovat stopy OŘECHŮ (lískové ořechy, mandle) a VAJEC.

Alergeny jsou označeny VELKÝM PÍSMEM.

  • Obsahuje lepek
  • Bez laktózy
  • Dětská výživa od ukončeného 10. měsíce
Good Gout BIO Vanilková kolečka 10m+ 80 g

Good Gout učí děti správně jíst. Krátký seznam ingrediencí zaručí čitelnost chutí, což pomáhá vytvořit správné stravovací návyky. Všechny ingredience jsou organického původu, pro blaho našich dětí. A naší planety.

BIO

100% BIO

VHODNÉ DO MALÝCH RUČIČEK

VHODNÉ DO MALÝCH RUČIČEK

ROZVÍJEJÍ JEMNOU DĚTSKOU MOTORIKU

ROZVÍJEJÍ JEMNOU DĚTSKOU MOTORIKU

PŘI ŽVÝKÁNÍ MASÍRUJÍ DÁSNĚ

PŘI ŽVÝKÁNÍ MASÍRUJÍ DÁSNĚ

PRO SNADNĚJŠÍ PROŘEZÁVÁNÍ ZOUBKŮ

PRO SNADNĚJŠÍ PROŘEZÁVÁNÍ ZOUBKŮ

KŘEHKÁ TEXTURA

KŘEHKÁ TEXTURA


Vytvořeno odborníky na výživu a michelinským šéfkuchařem Christophem Hayem

Vytvořeno odborníky na výživu a michelinským šéfkuchařem Christophem Hayem

Kombinujeme nejnovější vědecké poznatky s vyhlášeným francouzským gurmánstvím. Receptury obsahují vždy jen minimum ingrediencí, díky čemuž se děti naučí rozpoznávat jednotlivé chutě a vytvoří si správné stravovací návyky.

O produkty Good Gout se stará tým z oddělení výživy Pasteurova institutu ve francouzském Lille, vedený doktorem Jeanem-Michelem Lecerfem, endokrinologem a odborníkem na výživu. Ten kuchaře zásobuje cennými radami a nejnovějšími vědeckými poznatky.

Good Gout je hrdým členem B-CORP

B-Corp je celosvětová komunita stejně smýšlejících společností hledajících rovnováhu mezi výrobou a ziskem. Good Gout splňuje přísné sociálně-environmentální normy a bere v úvahu dopady svého jednání na všechny zúčastněné strany: zaměstnance, obchodní partnery, zákazníky, společnost a životní prostředí.

Upozornění

Potravina pro zvláštní výživu. Pro zdraví dítěte dodržujte návod na přípravu a zacházení s výrobkem. Skladujte na suchém místě. Po otevření spotřebujte do 5 dnů.

Při konzumaci nenechávejte dítě bez dozoru. Nebezpečí vdechnutí výrobku. Je vaše dítě připraveno na křupání? I když dítě o několik centimetrů povyrostlo, neznamená to, že je schopné jíst jako dospělý! Doporučujeme vám, abyste mu dali mini bagetky pouze v případě, že již umí sedět na vysoké dětské židli, je zvyklé jíst chléb a jídla obsahující kousky a má alespoň dva zuby. Je také nezbytné, aby vaše dítě sedělo vzpřímeně a bylo během jídla pod neustálým dohledem dospělého.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.