GS Extra Strong Multivitamin 60+60 tablet

Doplněk stravy

Značka: GS
GS Extra Strong Multivitamin je vyvážená kombinace vitaminů, minerálních látek + lutein, Activin a echinacea pro podporu imunitního systému.
332

Cena za 100 kusů: 277 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50098562

Vyvážená kombinace vitaminů, minerálních látek + lutein, Activin a echinacea pro podporu imunitního systému. GS Extra Strong Multivitamin obsahuje také extra dávku vitaminu C, jehož potřeba stoupá při zvýšené zátěži organismu, stresu či námaze. Vyšší nároky na vitamin C má také organizmus těhotných a kojících žen, osob žijících ve znečištěných oblastech či kuřáků. Přípravek obsahuje Activin – výtažek ze semen vinné révy, která působí jako antioxidant a přispívá k udržování dobrého stavu cév.

Ochrana před volnými radikály

Vlivem znečistěného životního prostředí a ultrafialového záření se v našem organismu tvoří volné radikály. Před jejich působením pomáhají chránit buňky lidského těla takzvané antioxidanty: vitaminy C, E, selen a zinek.

Hlavní vlastnosti

  • echinaca + vitaminy A, C, D3, selen a zinek podporují obranyschopnost organizmu
  • vitamin C + vitamíny B2, B6 a B12 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • vitaminy skupiny B, biotin a hořčík jsou důležité pro správnou činnost nervové soustavy, která řídí veškeré funkce našeho těla
  • vápník, hořčík, fosfor a vitamin K přispívají k udržení dobrého stavu kostí
  • železo, kyselina listová a vitamin B12 hrají roli při tvorbě červených krvinek, které přenášejí kyslík
  • zinek a biotin jsou důležité látky pro pěknou pokožku a vlasy
  • selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů
  • vitamin A přispívá k dobrému stavu našeho zraku
  • obsahuje antioxidanty – výtažek ze semen vinné révy, vitaminy C, E, selen a zinek

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně během jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě.

Složení

Hydrogenfosforečnan vápenatý, plnidla (mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, sodná sůl karboxymethylcelulózy), oxid hořečnatý, kyselina L-askorbová, síran železnatý, protispékavé látky (oxid křemičitý, stearan hořečnatý), nikotinamid, oxid zinečnatý, D-alfa-tokoferol acetát, echinacea – extrakt z kořene 4:1, extrakt ze semen vinné révy, D-pantothenan vápenatý, beta-karoten, retinol acetát, thiamin hydrochlorid, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, cyanokobalamin, cholekalciferol, fytomenadion, biotin, kyselina listová, jodid draselný, seleničitan sodný, síran manganatý, chlorid chromitý, glukonan měďnatý, molybdenan sodný, lutein, potahovací látky (hydroxypropylmethylcelulóza, polyvinylalkohol, polyethylenglykol, mastek), barviva (oxid titaničitý, oxid železitý). Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 12 let a pro těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.