GS Ginkgo 40 + Gotu kola 80+40 tablet

Doplněk stravy

Značka: GS
GS Ginkgo 40 + Gotu kola obsahuje ginkgo, který podporuje normální činnost mozku a jeho kognitivní funkce, jako je dlouhodobá i krátkodobá paměť či soustředění.
Skladem na e-shopu
212 ušetříte 53 Kč

Původní cena 265 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 265 Kč

Cena za 100 kusů: 177 Kč

O produktu

50090656

Extrakt z mladých listů ginkga obohacený o gotu kola. GS Ginkgo 40 + Gotu kola obsahuje standardizovaný rostlinný extrakt, který zaručuje přesně definovaný obsah nejdůležitějších aktivních látek – 24 % ginkgoflavono¬glykosidů a 6 % terpenolaktonů. Ginkgo biloba podporuje normální činnost mozku a jeho kognitivní funkce, jako je dlouhodobá i krátkodobá paměť, či soustředění. Podporuje mikrocirkulaci krevního systému, a tím pomáhá při pocitu studených rukou a nohou. Gotu kola neboli pupečník asijský podporuje kognitivní funkce a přispívá k dobrému duševnímu zdraví.

Hlavní vlastnosti

  • ginkgo podporuje krátkodobou i dlouhodobou paměť a soustředění
  • pomáhá při pocitu studených rukou a nohou
  • působí jako antioxidant
  • gotu kola podporuje duševní zdraví a kognitivní funkce

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe při jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Nosiče (celulóza, maltodextrin, sodná sůl karboxymethyl­celulózy), Ginkgo biloba – extrakt z listů, gotu kola (Centella asiatica) – extrakt z nati, protispékavá látka (stearan hořečnatý), potahovací látky (hydroxypropyl­methylcelulóza, mastek), barvivo (oxid titaničitý). Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Poraďte se s lékařem, užíváte-li léky ovlivňující srážení krve. Ginkgo biloba může snižovat krevní srážlivost. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.