Doplněk stravy

GS Ginkgo 40 mg 90+30 tablet

Značka: GS

GS Ginkgo 40 + Gotu kola obsahuje ginkgo, který podporuje normální činnost mozku a jeho kognitivní funkce, jako je dlouhodobá i krátkodobá paměť či soustředění.

NAVÍC GS Céčko želatinky 50 ks Při nákupu produktů značek GS a Cemio v minimální hodnotě 590 Kč získáte NAVÍC GS Céčko želatinky 50 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2024, nebo do vyprodání zásob.
279

Cena za 100 kusů: 232,50 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: GS Ginkgo 40 mg 90+30 tablet

50153435

Úvod

Extrakt z mladých listů ginkga obohacený o gotu kola. GS Ginkgo 40 + Gotu kola obsahuje standardizovaný rostlinný extrakt, který zaručuje přesně definovaný obsah nejdůležitějších aktivních látek – 24 % ginkgoflavono¬glykosidů a 6 % terpenolaktonů. Ginkgo biloba podporuje normální činnost mozku a jeho kognitivní funkce, jako je dlouhodobá i krátkodobá paměť, či soustředění. Podporuje mikrocirkulaci krevního systému, a tím pomáhá při pocitu studených rukou a nohou. Gotu kola neboli pupečník asijský podporuje kognitivní funkce a přispívá k dobrému duševnímu zdraví.

Hlavní vlastnosti

  • ginkgo podporuje krátkodobou i dlouhodobou paměť a soustředění
  • pomáhá při pocitu studených rukou a nohou
  • působí jako antioxidant
  • gotu kola podporuje duševní zdraví a kognitivní funkce

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně, nejlépe při jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Nosiče (celulóza, maltodextrin, sodná sůl karboxymethyl­celulózy), Ginkgo biloba – extrakt z listů, gotu kola (Centella asiatica) – extrakt z nati, protispékavá látka (stearan hořečnatý), potahovací látky (hydroxypropyl­methylcelulóza, mastek). Výrobek je bez cukru, bez lepku a bez laktózy.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Poraďte se s lékařem, užíváte-li léky ovlivňující srážení krve. Ginkgo biloba může snižovat krevní srážlivost. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.