Zdravotnické prostředky

GS Mamatest Comfort těhotenský test 1 ks

Značka: GS
  • GS Mamatest Comfort je rychlý a spolehlivý těhotenský test vhodný k testování přímo z proudu moči. Můžete jej použít již první den po vynechání pravidelné menstruace.
109

O produktu: GS Mamatest Comfort těhotenský test 1 ks

50137423

Úvod

Rychlý a spolehlivý test ke zjištění těhotenství. GS Mamatest Comfort je těhotenský test k domácímu testování, vhodný k použití do proudu moči. Pozitivní výsledek můžete pozorovat již během 1 minuty! Test zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (hCG), který se objevuje v moči již ve velmi časném období těhotenství. GS Mamatest Comfort je možné provádět od prvního dne po vynechání pravidelné menstruace.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoká citlivost 10 mlU/ml
  • více než 99% spolehlivost
  • komfortní použití přímo do proudu moči
  • testovat můžete kdykoliv během dne (nejvhodnější je však první ranní moč, protože obsahuje nejvyšší koncentraci hCG)
  • pozitivní výsledek již do 1 minuty

Použití

Test můžete provádět kdykoliv během dne. Nejvhodnější však je první ranní moč, která, pokud jste těhotná, obsahuje nejvíce těhotenského hormonu.

Vyjměte testovací tyčinku z obalu a vložte absorpční část tyčinky do proudu moči alespoň na 10 sekund. Nasaďte kryt a čekejte, až se objeví barevné proužky. Pozitivní výsledek můžete pozorovat již během 1 minuty, avšak pro potvrzení negativního výsledku je třeba vyčkat 3 minuty, dokud reakce neproběhne úplně. Neodečítejte výsledek testu po uplynutí 5 minut. Výsledek testu vyhodnoťte podle návodu v příbalové informaci.


Upozornění

Diagnóza musí být potvrzena lékařem. Tato sada je určena výhradně pro vnější použití. Nepolykejte, neužívejte vnitřně! Po použití zlikvidujte společně s domácím odpadem. Testovací sada se nesmí použít více než jednou. Skladujte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.