GymBeam Spalovač tuků Nero 120 kapslí

Doplněk stravy

Značka: GYMBEAM
GymBeam Spalovač tuků Nero je originální směs s l-karnitinem a extraktem z čaje, který přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Obsah kofeinu pomáhá zvýšit vytrvalostní výkon.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50125969

Originální směs s l-karnitinem, trávicími enzymy, kořenem maca a vysokým obsahem kofeinu, který pomáhá zvýšit vytrvalostní výkon při sportovním tréninku a podpoří Vás ve Vašem úsilí o redukci hmotnosti. GymBeam Spalovač tuků Nero 120 kapslí obsahuje také extrakt ze zelené kávy a výtažky z čaje, který podporuje metabolizmus tuků a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. L-karnitin je nejčastější varianta karnitinu, která se přirozeně nachází v každé buňce lidského těla. Podílí se na přenosu mastných kyselin do mitochondrií, které produkují energii pro fungování buňky. Kořen maca je přírodní prostředek, který podporuje vitalitu, fyzické zdraví a vytrvalost.

Hlavní vlastnosti:

  • komplexní složení s extrakty z čaje, zelené kávy, l-karnitinem a trávicími enzymy
  • obsahuje 220 mg kofeinu v jedné dávce
  • kofein podporuje soustředění a pomáhá zvýšit vytrvalostní výkon
  • čaj podporuje metabolizmus tuků a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti
  • maca podporuje vitalitu, fyzické zdraví a vytrvalost


Dávkování

Užívejte 2 kapsle ráno a 2 kapsle před hlavním jídlem. 

Složení

Zelená káva (Coffea arabica) extrakt (standardizovaný na 32 % kyseliny chlorogenové), kapsle (želatina), kofein bezvodý, L-karnitin, maltodextrin, zelený čaj (Camellia sinensis) extrakt, maca kořen (Lepidium meyenii) extrakt, bromelain, bílý čaj (Camellia sinensis) extrakt, černý čaj (Camellia sinensis) extrakt, chitosan (z krevet), kyselina alfa-lipoová, protispékavá látka (oxid křemičitý,

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Produkt obsahuje kofein, a proto se nedoporučuje dětem, těhotným a kojícím ženám. Před použitím se poraďte se svým lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.