Registrovaný léčivý přípravek

Halset 24 pastilek

Značka: HALSET

Halset cucavé pastilky s mentolovou příchutí se používají k léčbě lehkých a středních zánětů dutiny ústní a hltanu (bolesti v krku, zánět ústní sliznice, zánět dásní) u dospělých a dětí od 6 let.

125
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Halset 24 pastilek

50027327

Úvod

Halset pastilky mají antiseptický účinek (ničí mikroorganismy). Tento přípravek je účinný proti mikrobům a plísním, částečně také proti virům. Používá se při lehkých a středních zánětech dutiny ústní a hltanu (bolesti v krku, zánět ústní sliznice, zánět dásní). Při užívání dochází ke zlepšení příznaků, jako jsou bolesti v krku, potíže s polykáním a ochraptění.


Dávkování

Dospělí a děti nad 12 let užívají  1 pastilku každé 1-2 hodiny (maximálně 8 pastilek denně) a děti od 6 do 12 let užívají 1 pastilku každé 2-3 hodiny (maximálně 6 pastilek denně). Pastilky nerozkousávat, ale pro dosažení nejlepšího účinku je nechat pomalu roupouštět v ústech. Doporučuje se užívat do vymizení potíží, ale pokud se do 3 dnů zdravotní stav nezlepší nebo dojde k přitížení, při velkých bolestech v krku spojených s horečkou, bolestmi hlavy, nevolností či zvracením je nutné se poradit s lékařem. V průběhu těhotenství a v období kojení není užívání doporučeno.


Složení

Léčivou látkou je cetylpyridinii chloridum monohydricum 1,5 mg v 1 pastilce.

Pomocnými látkami jsou silice máty peprné, mentol, sorbitol (E420) a magnesium-stearát.


Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.