Kojenecká výživa pokračovací

Hami 2 600 g

Značka: HAMI

Pokračovací kojenecké mléko Hami 2 s komplexem OptiNutri obsahuje nezbytné vitaminy a minerály pro správný růst a vývoj, a navíc báječně chutná!

Velikost balení
199

Cena za 100 g: 33,17 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Hami 2 600 g

50134350

Úvod

Pokračovací kojenecké mléko Hami 2 je vhodné pro miminka od ukončeného 6. měsíce. Poskytuje vše, co dítě v tomto věku potřebuje pro spokojené bříško. Kojenecké mléko Hami 2 s komplexem OptiNutri obsahuje nezbytné vitaminy a minerály pro správný růst a vývoj*, a navíc báječně chutná! A co ocení maminky? Mléko se skvěle rozpouští a nehrudkovatí!

Hlavní vlastnosti

 • pro kojence od ukončeného 6. měsíce
 • obsahuje vitamíny C a D**, které přispívají k normální funkci imunitního systému, vitamin D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí
 • jód** přispívá k normálnímu růstu dětí
 • železo** přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí
 • obsahuje ALA** – omega 3 mastnou kyselinu alfa-linolenovou, která přispívá k rozvoji mozku a nervové soustavy
 • obsahuje prebiotickou vlákninu GOS/FOS
 • bez konzervantů a umělých aromat**
 • bez palmového oleje

Složení

Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový, řepkový, slunečnicový), sušené odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), galaktooligosacharidy (z mléka) 4,4 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka, mléčná bílkovina (z mléka), fosforečnan vápenatý, rybí olej, fruktooligosacharidy 0,3 %, chlorid draselný, citronan sodný, chlorid cholinu, hydrogenfosforečnan hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin), kyselina L-askorbová, L-askorban sodný, citronan draselný, inositol, chlorid hořečnatý, L-tryptofan, síran železnatý, L-karnitin, síran zinečnatý, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát vápenatý, nikotinamid, DL-α-tokoferyl acetát, síran měďnatý, thiamin hydrochlorid, DL-α-tokoferol, retinylpalmitát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran manganatý, seleničitan sodný, fytomenadion, D-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Alergeny: mléko, rybí olej, sója.


Použití

 • Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na obalu) vlijte do vysterilizované láhve.
 • Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí ploché části nože.
 • Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na obalu). Uzavřete lahev a důkladně protřepejte ve svislé poloze.
 • Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.
 • Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, pak zlikvidujte.
 • Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte.
 • Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného.
 • Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uschovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření.

Dávkování

100 ml pokračovacího mléka Hami 2 = 90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky prášku. 1 zarovnaná odměrka = 4,7 g prášku. Protože každé dítě má jiné potřeby, přesné množství mléka pro vaše děťátko vám poradí pediatr.


Upozornění

Potravina pro zvláštní výživu kojenců starších 6 měsíců. Má být součástí smíšené a vyvážené stravy, nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců.

Důležité upozornění: Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné. Rozhodnutí o zahájení podávaní příkrmů, včetně výjimky z pravidla věku 6 měsíců, by mělo být přijímáno jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy a farmacie a v závislosti na individuálních potřebách kojence. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení. Vyvarujte se dlouhému kontaktu mléčné výživy se zoubky – zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Dohlédněte na hygienu prvních zoubků. 

* Obsahuje vitamíny C a D, železo a jód. **Jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.