Ostatní příkrmy

Hami Boloňské špagety 230 g

Značka: HAMI
Produktová řada: Talířky

Chutný masozeleninový příkrm Hami Boloňské špagety pro děti od ukončeného 12. měsíce je balený v praktickém talířku, který oceníte doma i na cestách.

58
Ušetříte 8%

Původní cena:  63 Kč  ·  sleva 5 Kč

Cena za 100 g: 25,22 Kč

Nejnižší cena před slevou: 63 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Hami Boloňské špagety 230 g

50157885

Úvod

Když se váš drobeček překulí z kojeneckého do batolecího věku, mění se pomalu i jeho nároky na stravu. Díky rostoucím zoubkům je potřeba začít zařazovat příkrmy s kousky masa a zeleniny, aby si na nich dítě trénovalo správné kousání a polykání „dospělácké“ stravy. Hami masozeleninové talířky jsou svojí konzistencí, složením a praktickým balením ideální pro děti od ukončeného 12. měsíce věku. Díky talířku, ve kterém můžete obědový příkrm rovnou servírovat, jsou jako dělané pro děti, které se již učí jíst samy lžičkou. Hami Boloňské špagety je příkrm vyrobený ze zeleniny vařené v páře, kvalitního masa a s nízkým obsahem soli. Dopřejte svému malému strávníkovi to nejlepší!

Hlavní vlastnosti:

  • zelenina vařená šetrně v páře a kvalitní maso
  • s nízkým obsahem soli
  • obsahuje měkké kousky masa a zeleniny
  • praktický talířku vhodný na doma i na cesty
  • pro děti od ukončeného 12. měsíce

Složení

Rajčatové pyré 49,5 %, těstoviny (pšenice, vaječný bílek) 15,2 %, mrkev 10,5 %, hovězí maso 9,8 %, cibule 5,8%, brambory, celer, kukuřičný škrob, rostlinné oleje (olivový, řepkový, slunečnicový), voda, česnek, sůl, oregano, pepř, bobkový list.
Může obsahovat stopy hořčice a sóji.


Použití

Sundejte plastové víčko a ohřívejte buď ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě:
Vodní lázeň: Ohřívejte (nevařit) cca 5 min. ponořené ve vodě. Zchlaďte pod studenou vodou.
Mikrovlnná trouba: Krycí fólii propíchejte čistou vidličkou. Ohřívejte při výkonu 700-750 W po dobu 30 vteřin. Sejměte krycí fólii a obsah pečlivě promíchejte (může dojít k nestejnoměrnému prohřátí stravy a tím k opaření dítěte). Prověřte teplotu pokrmu a ihned podávejte.


Upozornění

Skladujte v suchu při pokojové teplotě (max 25 °C). Jednou ohřátou stravu již neuchovávejte. Neohřátou část uchovávejte uzavřenou v ledničce max. 48 hodin. Potravina pro zvláštní výživu určená pro malé děti od ukončeného 12. měsíce věku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.