Hami Mléčná kaše rýžová banánová 225 g

Ostatní příkrmy

Značka: HAMI
Hami Mléčná kaše rýžová banánová 225 g pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce skvěle chutná a dobře se rozpouští.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
79

Cena za 100 g: 35 Kč

O produktu

50125290

Obilno-mléčná kaše pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce. Hami Mléčná kaše rýžová banánová 225 g obsahuje mléko přizpůsobené pro malá bříška a kvalitní a přísně kontrolované obilniny. Hami kaše jsou ochuceny pestrou paletou chutí a vůní pečlivě vybraného ovoce, které je sbíráno zralé a šťavnaté. Po usušení je zpracováno do vloček nebo ovocného prášku, aby obilnou kaši povzneslo na lahodnou pochoutku.

Hlavní vlastnosti:

 • obsahuje vybrané a kontrolované obilniny
 • skvěle chutná a dobře se rozpouští!
 • již obsahuje pečlivě vybrané mléko
 • bez přidaného cukru*
 • bez konzervantů a barviv**
 • neobsahuje lepek
 • kojenecká kvalita


Složení

Rýžová mouka 40 %, sušené odtučnené mléko 26 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové), emulgátor (sójový lecitin), banánové vločky 5 %, banánový prášek (maltodextrin, sušené banány, aroma) 0,6 %, minerální látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, jodid draselný), maltodextrin - z brambor, vitaminy (kyselina L-askorbová - vit. C, DL-alfa-tokoferylacetát - vit. E, retinylacetát - vit. A, cholekalciferol - vit. D, D-biotin, thiamin mononitrát - vit. B1, pyridoxin hydrochlorid - vit. B6), přírodní aroma. Bez lepku. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Alergeny: mléko sója. Baleno v ochranné atmosféře.

Použití

 • Převařte kojeneckou vodu a ochlaďte ji na cca 50 °C.
 • Do talíře nebo misky nalijte 160 ml vody.
 • Za stálého míchání přidejte 4-5 polévkových lžic prášku (celkem 40 g) a důkladně zamíchejte. Hustotu kaše můžete podle potřeby upravit přidáním vody či prášku. Použijte vždy jen suchou lžíci.
 • Kaši podávejte dětem malou plastovou lžičkou.
 • Kaši podávejte jen čerstvou a připravujte ji vždy těsně před podáváním. Nedojedenou porci již znovu nepodávejte a zlikvidujte ji.
 • Obal vždy po každém použití pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém místě v pokojové teplotě (ne v chladničce, max. 25 °C). Obsah spotřebujte do 3-4 týdnů po otevření.

Upozornění

Potravina pro obilnou výživu. Obilný příkrm v prášku určený pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce. Potravina má být součástí smíšené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Potravina pro zvláštní výživu. Rozhodnutí o zahájení podávaní příkrmů by mělo být přijímáno jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy a farmacie a v závislosti na individuálních potřebách kojence. Dohlédněte na hygienu prvních zoubků. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení.

Důležité upozornění: Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte.

*Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. **Dle požadavků legislativy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.