Hami Mléčná kaše se 7 obilninami piškotová 225 g

Ostatní příkrmy

Značka: HAMI
Hami Mléčná kaše se 7 obilninami piškotová 225 g skvěle chutná a dobře se rozpouští.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
79

Cena za 100 g: 35 Kč

O produktu

50125293

Obilno-mléčná kaše pro kojence a malé děti od ukončeného 8. měsíce. Hami Mléčná kaše se 7 obilninami piškotová 225 g je vyrobena z kvalitních a přísně kontrolovaných obilnin, které pro malé neposedy představují přirozený zdroj energie pro další den plný objevů. Obsahuje mléko přizpůsobené pro malá bříška + vitamín D a vápník pro normální vývoj kostí. Co ve složení kaše určitě nenajdete, to jsou konzervanty a umělá barviva, jak udává zákon o všech ostatních kaších s věkovým určením.

Hlavní vlastnosti:

 • přirozený zdroj energie
 • obsahuje vybrané a kontrolované obilniny
 • skvěle chutná a dobře se rozpouští!
 • již obsahuje pečlivě vybrané mléko
 • obsahuje vitamín D a vápník pro normální růst a vývoj kostí**
 • bez přidaného cukru*
 • bez konzervantů a barviv**
 • kojenecká kvalita


Složení

Obilné mouky 37,2 % (celozrnná pšeničná mouka 32,8 %, celozrnná špaldová mouka 0,7 %, pohanková mouka 0,7 %, rýžová mouka 0,7 %, celozrnná jáhlová mouka 0,7 %, celozrnná žitná mouka 0,7 %, celozrnná ovesná mouka 0,7 %), sušené odtučněné mléko 26,6 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), drcené máslové piškoty 15 % (pšeničná mouka, máslo (z mléka), sušené odtučněné mléko, kypřící látka: hydrogenuhličitan amonný, regulátor kyselosti: kyselina citronová), rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové), emulgátor (sójový lecitin), minerální látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, jodid draselný), maltodextrin - z brambor, vitamíny (kyselina L-askorbová - vit. C, DL-alfa-tokoferylacetát - vit. E, retinylacetát - vit. A, cholekalciferol - vit. D, D-biotin, thiamin mononitrát - vit. B1, pyridoxin hydrochlorid - vit. B6), přírodní vanilkové aroma. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Alergeny: pšenice, mléko sója. Obsahuje lepek. Baleno v ochranné atmosféře.

Použití

 • Převařte kojeneckou vodu a ochlaďte ji na cca 50 °C.
 • Do talíře nebo misky nalijte 155 ml vody.
 • Za stálého míchání přidejte 4-5 polévkových lžic prášku (celkem 45 g) a důkladně zamíchejte. Hustotu kaše můžete podle potřeby upravit přidáním vody či prášku. Použijte vždy jen suchou lžíci.
 • Kaši podávejte dětem malou plastovou lžičkou.
 • Kaši podávejte jen čerstvou a připravujte ji vždy těsně před podáváním. Nedojedenou porci již znovu nepodávejte a zlikvidujte ji.
 • Obal vždy po každém použití pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém místě v pokojové teplotě (ne v chladničce, max. 25 °C). Obsah spotřebujte do 3-4 týdnů po otevření.

Upozornění

Potravina pro obilnou výživu. Obilný příkrm v prášku určený pro kojence a malé děti od ukončeného 8. měsíce. Potravina má být součástí smíšené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Potravina pro zvláštní výživu. Rozhodnutí o zahájení podávaní příkrmů by mělo být přijímáno jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy a farmacie a v závislosti na individuálních potřebách kojence. Dohlédněte na hygienu prvních zoubků. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení.

Důležité upozornění: Pro výživu kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením svých živin a jejich kvalitou, mateřské mléko. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte.

*Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. **Dle požadavků legislativy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.