Ostatní příkrmy

Hami Těstoviny s hovězím, rajčaty a mrkví 8m+ 200 g

Značka: HAMI

Hami těstoviny s hovězím, rajčaty a mrkví představuje ideální masozeleninový příkrm pro kojence od ukončeného 8. měsíce. Ve vysoké kojenecké kvalitě.

33
Ušetříte 15%

Původní cena:  39 Kč  ·  sleva 6 Kč

Cena za 100 g: 16,50 Kč

Nejnižší cena před slevou: 39 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Hami Těstoviny s hovězím, rajčaty a mrkví 8m+ 200 g

50160155

Úvod

Rozmanitý jídelníček je pro kojence velmi důležitý – s Hami příkrmy máte na výběr z kvalitní zeleniny vařené v páře a toho nejlepšího masa pocházejícího z prověřených farem. Hami těstoviny s hovězím, rajčaty a mrkví představuje ideální masozeleninový příkrm pro kojence od ukončeného 8. měsíce. Receptura neobsahuje lepek, přidanou sůl ani konzervanty (dle zákona). Kojenecká kvalita.

Hlavní vlastnosti

  • pestrost a kvalita v každé lžičce
  • zelenina vařená v páře
  • maso z ověřených farem
  • bez konzervantů a umělých barviv (dle zákona)
  • bez přidané soli a mléčné složky

Složení

Rajčata z koncentrátu 33,3 %, voda, mrkev 18 %, těstoviny (PŠENIČNÁ mouka, VAJEČNÝ bílek), 15,6 %, hovězí maso 8 %, kukuřičný škrob, bazalka 0,7 %. Může obsahovat stopy sóji a hořčice. Alergeny jsou vyznačeny velkým písmem.


Použití

Při otevření musí víčko klapnout. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevařte) např. ve vodní lázni. Před podáváním zkontrolujte teplotu. Jednou ohřátou část již neuchovávejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.