he-shi Day to Day Gradual Tan samoopalovací krém 200 ml

Kosmetika

Značka: HE-SHI
Samoopalovací krém Day to Day Gradual Tan od he-shi má neuvěřitelně lehkou texturu. Proto se snadno a rovnoměrně nanáší a nezanechává fleky na pokožce.
Skladem na e-shopu
405

O produktu

50142817

Samoopalovací krém Day to Day Gradual Tan od he-shi má neuvěřitelně lehkou texturu. Proto se snadno a rovnoměrně nanáší a nezanechává fleky na pokožce. Dodává světlé pleti jemné zlatavé opálení, které dokonale podtrhne její přirozený barevný tón. Krém funguje na bázi trojího účinku. Poskytuje postupné opálení, má dlouhotrvající výdrž a intenzivně hydratuje. Díky těmto vlastnostem si jej naprosto zamilujete. Dále se v něm nachází i vitamin E, aloe vera a panthenol. Tyto složky zklidňují pokožku, chrání ji před vnějšími vlivy a zpomalují stárnutí. Zvolte cestu bezpečného opálení s produktem, jehož složení obsahuje 91 % přírodních látek.

Hlavní vlastnosti:

  • dodává pleti lehké opálení
  • rychle schne a nezanechává skvrny
  • opálení vydrží 3-5 dní
  • obsahuje glycerin, vitamin E, aloe vera a panthenol

Použití

Po tělovém peelingu naneste pěnu na čistou a suchou pokožku, použijte ochrannou rukavici. Opatrně vtírejte do pokožky. Snažte se o rovnoměrné krouživé pohyby, aby bylo vaše opálení beze skvrn. Po použití chytnete okamžité opálení, které bezprostředně zasychá a můžete se obléknout ihned po vstřebání. Osprchujte se nejdříve po 6-8 hodinách.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.