he-shi Express Liquid Tan samoopalovací lehký fluid 150 ml

Kosmetika

Značka: HE-SHI
Vlajkový produkt v samoopalování to je he-shi Express Liquid Tan. Fluid poskytuje rovnoměrné a dlouhotrvající opálení, které dokonale sjednotí a rozzáří vaši pleť.
Skladem na e-shopu
529

O produktu

50142818

Vlajkový produkt v samoopalování to je he-shi Express Liquid Tan. Tento samoopalovací fluid poskytuje rovnoměrné a dlouhotrvající opálení, které dokonale sjednotí a rozzáří vaši pleť. Aktivní technologie Moisture Lock dokonale zvláčňuje, regeneruje a pomáhá uchovat přirozené bronzové opálení beze skvrn po dobu 7-10 dní. Jeho lehká textura se snadno roztírá, rychle se vstřebává a nezanechává fleky. Zasychá během několika vteřin, díky tomu ušetříte svůj drahocenný čas. Přípravek získal cenu za Nejlepší samoopalovací produkt a anketě časopisu Cosmopolitan. Vhodný pro všechny typy pleti.

Hlavní vlastnosti:

  • dodává pleti středně bronzovou barvu
  • opaluje rovnoměrně a bez skvrn
  • vydrží 7-10 dní
  • obsahuje 98 % přírodních látek
  • intenzivně hydratuje a zvláčňuje

Použití

Po tělovém peelingu naneste pěnu na čistou a suchou pokožku, použijte ochrannou rukavici. Opatrně vtírejte do pokožky. Snažte se o rovnoměrné krouživé pohyby, aby bylo vaše opálení beze skvrn. Po použití chytnete okamžité opálení, které bezprostředně zasychá a můžete se obléknout ihned po vstřebání. Osprchujte se nejdříve po 6-8 hodinách. Obsah tohoto produktu vystačí na 5 použití.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.