he-shi Gold Foaming Mousse samoopalovací pěna 150 ml

Kosmetika

Značka: HE-SHI
Samoopalovací pěna Gold Foaming Mousse od he-shi dodává pokožce atraktivní středně bronzový odstín. Opálení vydrží až 10 dní. Obsahuje 98 % přírodních složek.
Skladem na e-shopu
649

O produktu

50142821

Samoopalovací pěna Gold Foaming Mousse od he-shi dodává pokožce atraktivní středně bronzový odstín. Je velmi šetrná k pokožce, obsahuje 98 % složek přírodního původu. Organická pěnová činidla s peptidy a aminokyselinami podporují zdravý vzhled pokožky a posilují její ochrannou vrstvu. Glycerin zajišťuje rovnoměrné blednutí barvy a poskytuje pleti potřebnou hydrataci. Aktivní technologie Moisture Lock dokonale zvláčňuje, regeneruje a pomáhá uchovat dokonalé bronzové opálení beze skvrn po dobu 7-10 dní. Pěna získala ocenění "Best Body Self Tan" na Cosmopolitan Beauty Awards.

Hlavní vlastnosti:

  • dodává pleti atraktivní středně bronzový odstín
  • hydratuje a zvláčňuje 
  • opálení vydrží až 10 dní
  • rychle zasychá
  • nezanechává fleky

Použití

Po tělovém peelingu naneste pěnu na čistou a suchou pokožku, použijte ochrannou rukavici. Opatrně vtírejte do pokožky. Snažte se o rovnoměrné krouživé pohyby, aby bylo vaše opálení beze skvrn. Po použití chytnete okamžité opálení, které bezprostředně zasychá a můžete se obléknout ihned po vstřebání. Osprchujte se nejdříve po 6-8 hodinách.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.