he-shi Overnight Hyaluronic Tan Balm samoopalovací noční balzám 50 ml

Kosmetika

Značka: HE-SHI
Samoopalovací noční balzám Overnight Hyaluronic Tan Balm od značky he-shi dodává pleti postupné rovnoměrné opálení bez nežádoucích fleků. Intenzivně hydratuje a zvláčňuje.
Skladem na e-shopu
569

O produktu

50142827

Samoopalovací noční balzám Overnight Hyaluronic Tan Balm od značky he-shi dodává pleti postupné rovnoměrné opálení bez nežádoucích fleků. Trojí účinek postupného samoopalovacího přípravku na obličej pracuje, zatímco spíte. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, brazilský millesis, jojobový protein a mandlový olej. Toho bohaté složení intenzivně hydratuje, vyživuje a pečuje o namáhanou pokožku. Balzám propůjčuje pleti bronzový nádech a zároveň pomáhá zpevnit pleť a redukovat výskyt jemných linek a vrásek. Vyberte si bezpečnou cestu za opálením. Ideální pro všechny typy pleti a světlé fototypy. Voní po levanduli, jasmínu a fialce.

Hlavní vlastnosti:

  • dodává pleti atraktivní bronzový tón
  • snadno se nanáší, rychle zasychá
  • barva vydrží až 3 dny
  • 88 % přírodních složek
  • intenzivně hydratuje a vyživuje

Použití

Po tělovém peelingu naneste pěnu na čistou a suchou pokožku, použijte ochrannou rukavici. Opatrně vtírejte do pokožky. Snažte se o rovnoměrné krouživé pohyby, aby bylo vaše opálení beze skvrn. Po použití chytnete okamžité opálení, které bezprostředně zasychá a můžete se obléknout ihned po vstřebání. Osprchujte se nejdříve po 6-8 hodinách.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.