he-shi Rapid 1 Hour Mousse samoopalovací pěna 150 ml

Kosmetika

Značka: HE-SHI
Luxusní samoopalovací pěna na obličej i tělo Rapid 1 Hour Mousse od he-shi má rychlý nástup účinku a zajišťuje rovnoměrné opálení. Intenzitu barvy si zvolíte podle sebe.
Skladem na e-shopu
649

O produktu

50142829

Luxusní samoopalovací pěna na obličej i tělo Rapid 1 Hour Mousse od he-shi má rychlý nástup účinku a zajišťuje rovnoměrné opálení. Snadno se nanáší, rychle zasychá a šetří vaši pokožku před nežádoucím UV zářením. Délku působení a intenzitu barvy si můžete zvolit podle sebe. Záleží, jak dlouho necháte přípravek působit. Jedna hodina pro střední opálení, 2-3 hodiny pro tmavé, 3-4 hodiny pro ultra tmavé opálení. Pěna navíc intenzivně hydratuje a vyživuje namáhanou pokožku. Obsahuje avokádový, arganový a jojobový olej. Vhodný pro všechny typy pleti.

Hlavní vlastnosti:

  • dodává pleti atraktivní bronzový odstín
  • nezanechává skvrny
  • intenzitu si zvolíte podle sebe
  • barva vydrží 7-10 dní
  • 97 % přírodních složek

Použití

Po tělovém peelingu naneste pěnu na čistou a suchou pokožku, použijte ochrannou rukavici. Opatrně vtírejte do pokožky. Snažte se o rovnoměrné krouživé pohyby, aby bylo vaše opálení beze skvrn. Po použití chytnete okamžité opálení, které bezprostředně zasychá a můžete se obléknout ihned po vstřebání. Osprchujte se nejdříve po 6-8 hodinách.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.